22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Béčko Malše Roudné si poradilo s Velešínem

22

Béčko Malše si poradilo s beznadějně posledním Velešín, který má na kontě pouhých sedm bodů.

Domácí tým byl jasným favoritem a od začátku měl velikou převahu, kterou brzo začal zúročovat. Nejprve se individuálně prosadil Filip Pazourek. Krátce na to po akci voláka zvýšil Martin Benda a 2:0. Domácí tým hrál v pohodě, ale v koncovce narážel na dobře chytajícího Bartizala. Tomu několikrát pomohla tyčka a jednou také břevno.

Na začátku druhého poločasu neproměnil domácí tým ani penaltu a další šance znovu pochytal brankář Velešína.

Malše Roudné B tak bere v pohodě tři body. Velešín je beznadějne poslední se sedmi body.

TJ Malše Roudné B
Michal Rybák (trenér): "Chtěli jsme navázat na zápas v Mladém, který se nám povedl jak výsledkově tak herně. Již v 7. minutě se po pěkné individuální akci prosadil Pazourek. Ve 25 minutě se po centru Voláka prosadil Benda a rychle jsme vedli 2:0. Pak již bohužel začal festival našich neproměněných šancí, nastřelili jsme břevno, tyčky. Vyvrcholilo to neproměněnou penaltou na začátku druhého poločasu. Bohužel jsme se spokojili s výsledkem a i hra se vytratila. Jediné pozitivum zápasu jsou tři body."

Š. Hošna [-] - L. Skála [-] (46. A. Stankay [-] ) , D. Hrouda [-] , P. Červený [-] (83. T. Boček [-] ) , J. Král [-] , P. Jusufi [-] , R. Jinšík [-] , J. Tomášek [-] , F. Pazourek [-] , P. Volák [-] , M. Benda [-] (70. D. Horejš [-] )