10.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

V souboji rezerv dominovaly Horky

0

10. kolo III. třídy přineslo souboj dvou rezerv, ve kterém jednoznačně dominovaly domácí Horky. Už v prvním poločase si vypracovaly dvoubrankový náskok, který se jim podařilo v druhé půli ještě čtyřnásobně rozšířit a konečné skóre se tak zastavilo na neuvěřitelných 8:0.

FC Horky nad Jizerou B
D. Melíšek [-] - M. Jadrný [-] , J. Macoun [-] , P. Kadeřábek [-] - L. Bahník [-] (67. P. Babic [-] ) , M. Solčiansky [-] (54. P. Mihál [-] ) , P. Cimrman [-] , P. Veverka [-] (62. J. Jandl [-] ) , T. Sekera [-] - J. Váňa [-] , M. Jarolím [-] (79. M. Váňa [-] )

TJ Sokol Pěčice B
L. Dlask [-] - L. Beneš [-] , J. Kříž [-] , F. Kopřiva [-] (52. T. Líba [-] ) - M. Vejvoda [-] , A. Kriška [-] , V. Andronov [-] - J. Motl [-] , J. Ramharter [-] - M. Szabó [-] , R. Čapek [-]

ŽK: 33. J. Macoun - 33. V. Andronov .
Hráči zápasu: J. Váňa .
Místo: FC Horky. Počet diváků: 43. Rozhodčí: Kubín Josef - CIMRMAN Petr (N), HŮLKA Jiří (N).