21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

11. J. Bartošek , 17. J. Hanus (p.) , 57. M. Ivančík , 82. K. Jilg , 89. K. Jilg - 14. M. Těšík , 63. M. Těšík
13

Křoví si připsalo proti Křižanovu B cennou domácí výhru 5:2

Domácí o gól lepší

V napínavém fotbalovém zápase mezi týmy Křoví a Křižanov se hrálo o důležité body. Konečný výsledek 5:2 pro domácí tým Křoví odráží skvělou formu jejich hráčů, zejména Josefa Bartoška a Karla Jilga, kteří se podíleli na více než polovině branek.Utaknutí začalo ve velkém tempu a již v 11. minutě se Josef Bartošek z Křoví chopil příležitosti a skóroval, posílajíc míč za záda brankáře Křižanova -1:0 Tento rychlý náskok však nevydržel dlouho, protože Matěj Těšík z Křižanova odpověděl gólem ve 14. minutě, vyrovnávajíc stav utkání na 1:1.Zhruba o tři minuty později přišla situace, kdy byl v pokutového území faulován hráč Křoví. Rozhodčí neváhal a nařídil pokutový kop. Hanus tento trestný kop bezpečně proměnil, vracejíce svému týmu vedení 2:1.

Ve druhém poločase se oba týmy snažily o další úspěšné akce, ale Křoví bylo v tomto utkání důraznější. V 57. minutě Miroslav Ivančík zvýšil náskok na 3:1 a zdálo se, že Křoví si upevňuje svou pozici. Nicméně Matěj Těšík

Domácí ještě skóre navýšii

Ve druhém poločase se oba týmy snažily o další úspěšné akce, ale Křoví bylo v tomto utkání důraznější. V 57. minutě Miroslav Ivančík zvýšil náskok na 3:1 a zdálo se, že Křoví si upevňuje svou pozici. Nicméně Matěj Těšík dokázal ještě snížit v 63. minutě na 3:2. Naštěstí pro domácí vstřelil v 82. a 89. minutě další dvě branky Karel Jilg a domácí mohli slavit domácí výhru 5:2. Hosté ve zbytku zápasu dohrávali bez vyloučeného Martina Buriana.

TJ Sokol Křoví
F. Mičánek [-] - J. Bartošek [-] , . Maloň [-] , K. Jilg [-] , L. Mencler [-] - J. Dolníček [-] , T. Panáček [-] , J. Macholán [-] , J. Hanus [-] - M. Ivančík [-] , A. Sus [-] (7. D. Ševčík [-] ) -

SK FC Křižanov B
M. Homola [-] - J. Mužátko [-] , J. Hubl [-] , M. Broža [-] - - J. Kolouch [-] , M. Veselský [-] - M. Těšík [-] , M. Burian [-] , M. Částek [-] , A. Nedoma [-] , D. Plocek [-]

ŽK: 22. T. Panáček , 52. J. Bartošek , 88. J. Dolníček - 22. M. Částek , 44. M. Burian , 77. M. Homola , 79. M. Sklenář , 86. J. Hubl . ČK: 83. M. Burian .
Hráči zápasu: M. Ivančík - M. Těšík .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - BARTOŠEK Petr (N), VOBORNÝ Marek (N).