15.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

Borovka rozhodla o vítězství s Vacovem v závěru

15

Borová Lada se na jaře dostala do výborné formy, kterou chtěla potvrdit ve Vacově.

Závěr pro Hraničáře

Zápas začal pěkně od podlahy a už po třinácti minutách viděli fanoušci tři branky. Na hostující vedení, které zařídil Zbořil, dokázali odpovědět postupně Beňo a stav utkání otočil Hozman. Vedení domácím ale vydrželo pouze osm minut, když přidal svojí druhou branku Zbořil. Navíc si hosté vzali vedení zpět, když se prosadil Hrazánek

Po divokém poločase si museli počkat fanoušci na další branku až do 61. minuty, kdy Vacov opět vyrovnal. Na branku Hořejše ale dokázal deset minut před koncem zápasu odpovědět Hovorka a Borová Lada tak v gólovém duelu přetlačila Vacov 4-3.

SK Vacov C
J. Hödl [-] - T. Hozman [-] , J. Obranec [-] , J. Svoboda [-] , J. Hořejš [-] , O. Novák [-] , V. Beňo [-] , J. Obranec [-] , F. Gregr [-] , D. Pšenička [-] , D. Král [-]

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - V. Hovorka [-] , L. Lebeda [-] , J. Zbořil [-] , R. Kliment [-] , R. Kudýn [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , M. Dvořák [-] , S. Mach [-] , I. Hrazánek [-]

ŽK: 64. V. Beňo - 69. R. Kliment , 73. M. Dvořák .
Hráči zápasu: J. Zbořil .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - KOBLÍŽEK Karel, ČEJKA Tomáš (N).