14.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Dub nadělil Horní Vltavici bůra

22. P. Friš (p.) , 49. Š. Bartizal , 65. P. Friš , 76. P. Friš , 83. A. Choďjuš - 44. D. Tesař
15

Posledním zápasem kola se stal duel Dubu, který vyzval na domácím hřišti Horní Vltavici.

Vyrovnaný poločas

Po úvodní opatrné hře se začal od dvacáté minuty hrát pořádný fotbal, který přinesl branku domácích, když se prosadil Friš. Hosté ale dokázali kontrovat proti hře domácích a do poločasu se dočkali i vyrovnání. Ve 44. minutě vyrovnal Tesař a poločas tak stanovil 1-1.

Hattrick Friše

Domácí do druhé půle vstoupili, jako uragán a po čtyřech minutách vrátil Dubu vedení Bartizal. Domácí poté byli lepším týmem a po hodině hry Frišova branka na 3-1 zlomila odpor hostí. V 76. minutě se potřetí prosadil Friš a poslední branku přidal v 83. minutě Choďjuš. Dub tak zvítězil doma jednoznačně 5-1.

TJ Dub
V. Novák [-] - P. Friš [-] , M. Kadlec [-] , L. Friš [-] , Š. Bartizal [-] , A. Choďjuš [-] , M. Brož [-] , D. Otradovský [-] , L. Vojta [-] , L. Humpolák [-] , D. Focea [-]

TJ Vltava Horní Vltavice
L. Svoboda [-] - L. Psotka [-] - D. Žárovský [-] , J. Zeman [-] , J. Ištok [-] , A. Grubner [-] , J. Štěrba [-] , D. Tesař [-] , R. Gašpar [-] , J. Jirků [-] , F. Pokorný [-]

ŽK: 60. T. Juráš - 63. D. Tesař .
Hráči zápasu: P. Friš .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: DATSENKO Mykhailo - NOVÁK Tomáš (N), FRČEK ML. Zdeněk (N).