14.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Lažiště narazilo ve Svaté Maří

15

Zápas kola se odehrál ve Svaté Maří, kam přijel Lažiště, kterému chyběl Jan Hrbek.

Demolice hostů

Po prvních dvaceti minut oťukávání přišla rána z čista jasna, když se za domácí prosadil Stanislav Trojan. Domácí na malém hřišti dokázali bránit zodpovědně hosty a bylo znát, že Lažišti chybí právě Hrbek, který vždy řídí perfektně záložní řady. Ve 41. minutě to domácí zkusili opět i dopředu a byla z toho opět branka Trojana, která stanovila poločasový výsledek 2-0 pro domácí.

Jednadvacátá, jednačtyřicátá a následně i jednašedesátá minuta byla pro hosty tragická. Na 3-0 totiž dokázal zvýšit Vondrášek a tahle branka rozhodla o zápasu. Po sedmdesáti minutách se ještě prosadil Sýs a následně hattrick dokonal Trojan. Tři minuty před koncem se konečně prosadili i hosté, díky Stupárovi, ale bylo to málo. Maří se posunula na druhé místo tabulky za vítězství 5-1.

SK Svatá Maří Magdaléna
J. Stejskal [-] - T. Hošek [-] , M. Řežáb [-] , V. Vondrášek [-] , V. Důra [-] , P. Sýs [-] , V. Topka [-] , M. Sýs [-] , T. Hubáček [-] , F. Topka [-] , S. Trojan [-]

FK Lažiště
O. Vašura [-] , L. Pecka [-] , M. Stupár [-] , J. Matulka [-] , K. Tůma [-] , M. Sýkora [-] , P. Ostádal [-] , M. Stupár [-] , S. Falář [-] , Z. Král [-] , J. Stříhavka [-]

ŽK: 55. V. Důra .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KOBLÍŽEK Karel - CHVÁL Vlastimil (N), MIKEŠ Petr (N).