14.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Zdíkov si proti Vacovu otevřel střelnici

15

Po remíze ve Březí chtěli hráči Zdíkova doma naplno bodovat a jako soupeř přijel Vacov.

Bůra za poločas

Vacovský C tým byl od začátku, jako na kolotoči. Nejprve se po šesti minutách hned dvakrát prosadil Váčkář, na něj v 17. minutě navázal Schinzel, aby si poté za další tři minuty dokonal Vačkář hattrick. Domácí hráč s číslem patnáct na dresu neměl dost a minutu před koncem poločasu vstřelil svojí čtvrtou a za poločas už pátou branku Zdíkova.

Pět branek Vačkáře

Druhý poločas začal mírněji a první branka Zdíkova padla „až“ po dvanácti minutách, kdy se prosadil Daněk. Domácí zkušeně hlídali stav utkání a postupně přidávali další branky. V 68. minutě překonal brankáře Vacova Halada, minutu na to se prosadil z penalty Podskalský a v poslední desetiminutovce se postupně prosadil popáté Vačkář, Martan a druhou branku vstřelil také Schinzel. Mezi tyto střelce se ale i zařadil jeden hostující, konkrétně Beňo, který tak připravil Švarce o čisté konto. Nic na tom ale nemění, že Zdíkov zvítězil 11-1 nad Vacovem.

TJ Sokol Zdíkov
L. Švarc [-] - O. Kroupa [-] , M. Halada [-] , P. Holzknecht [-] , Z. Daněk [-] - M. Vondráček [-] , J. Pešek [-] , D. Schinzel [-] - V. Vačkář [-] , R. Podskalský [-] , J. Vašíček [-]

SK Vacov C
J. Hödl [-] - M. Bláha [-] , J. Obranec [-] , J. Svoboda [-] , M. Rejšek [-] , O. Novák [-] , V. Beňo [-] , A. Švihel [-] , F. Gregr [-] , D. Pšenička [-] , A. Matějka [-]

ŽK: 79. A. Švihel .
Hráči zápasu: V. Vačkář .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Marek Vladimír - MARTAN Václav (N), OBRANEC Jan (N).