14.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

10. V. Šnajdr , 70. M. Balica - 7. M. Jílek , 23. M. Jílek , 36. M. Kochma , 39. M. Kochma , 74. M. Kochma (p.) , 76. M. Jílek , 80. M. Kochma , 88. S. Pelech
15

Rezerva Blaníku zamířila v sobotu do Zbytin, kde chtěli domácí hráči překvapit.

Pěkně od podlahy

Zápas začal v rychlém tempu a po deseti minutách to bylo už 1-1, kdy se prosadil Jílek a následně domácí Šnajdr. Hosté měli více ze hry a ve 23. minutě se opět dostali do vedení, když se podruhé prosadil Jílek. Zápas se hrál ve výborném tempu, ale branky dávali pouze Strunkovice. Na 3-1 zvýšil ve 36. minutě Kochma. Sám hráč s jedenáctkou na zádech dokázal za další tři minuty zvýšit už na 4-1 a stanovil tak poločasový výsledek.

Čtyřbrankový Kochma

Ve druhém poločase se chtěly Zbytiny pokusit o zázrak a v 70. minutě navíc dokázal snížit Balica. Hosté si ale za další čtyři minuty vrátili vedení o tři branky zpět, když Riedla překonal potřetí v zápase Kochma. Tahle branka zlomila odpor domácích a Strunkovice dokázaly přidat ještě tři branky. Hattrick dokonal Jílek, Kochma vstřelil čtvrtou branku a nakonec všechno uzavřel Pelech. Strunkovice tak zvítězily ve Zbytinách 8-2.

TJ Blaník Strunkovice B
Miroslav Turek - hráč: Zápas se hrál na silně podmáčeném terénu. Od začátku jsme byli lepší, ale soupeř první půlhodinu hodně zlobil. Druhý poločas se prvních dvacet nic moc nedělo. Zbytiny snížily po námi špatně odbráněném rohu. To nás probralo, během chvilky jsme nastříleli další branky a dovedli zápas ke třem bodům.