13.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Zdíkov ve Březí pouze remizoval

15

Prvním sobotním zápasem se stal duel ve Vlachově Březí, kam přijel vyzvat domácí rezervu Zdíkov.

Pouze remíza

Hosté byli jasným favoritem, ale do zápasu vstoupili lépe domácí, když se po přihrávce Kouby prosadil Kautman. Domácí se poté zatáhli a dokázali hosty držet na uzdě, kteří hrozili pouze ze střední vzdálenosti a přímých kopů. Ty ale dokázal sbírat domácí brankář Hodonický. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu a Březí hrozili z ojedinělých brejků, neboť obrana byla pod neustálým tlakem. Zdíkov se nakonec dočkal až v 89. minutě, kdy Vačkář protlačil míč do sítě. Březí tak vybojovalo se Zdíkovem bod a souboj o první místo v soutěži bude tak opět zajímavý.

FC Vlachovo Březí B
FCVB: Remíza 1-1 s favoritem soutěže je ale mnohem cennější, než minulý víkend bod ze Zbytin.

D. Hodonický [-] - F. Beránek [-] , V. Kautman [-] , V. Marek [-] , F. Šťoural [-] , D. Kapuscinský [-] , J. Noha [-] , Š. Kouba [-] , P. Dejmek [-] , P. Jehlík [-] , V. Plachta [-]

TJ Sokol Zdíkov
L. Švarc [-] - J. Randák [-] , V. Špánek [-] , P. Holzknecht [-] , J. Preněk [-] - Z. Martan [-] , D. Schinzel [-] , J. Pešek [-] , J. Mirvald [-] - J. Vašíček [-] , R. Podskalský [-]

Hráči zápasu: D. Hodonický .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - KOUBA Jan (N), MARTAN Václav (N).