12.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Dub přetlačil Borovou Ladu

13

Sobotní odpoledne přivedlo fotbalové fanoušky i k zápasu do Dubu, kde domácí hráči TJ vyzvali Borovou Ladu.

Vyrovnaná půle

První poločas byl hodně opatrný a důležité momenty přišly až po půl hodině hry. Jako první se prosadili domácí, když si míč našel kapitán Pavel Friš a ten nedal brankáři hostí šanci. Hostům se ale dokázalo podařit za deset minut vyrovnat, když se ve 39. minutě prosadil Hundsnurscher a ten tak stanovil poločasový stav.

Friš show

Druhá půle přinesla branku mnohem rychleji a po třech minutách hry si domácí vzali vedení zpátky na svojí stranou, když svojí druhou branku přidal Friš. Kapitán domácích poté, podle oficiálního zápisu, přidal v 71. minutě nejdřív třetí branku znamenající hattrick a ve stejné minutě ještě dokázal vstřelit branku číslo čtyři. Tyto dvě branky byly odpověď na branku hostů, která padla v 65. minutě zásluhou Hovorky. Za domácí se poté ještě dokázal prosadit Milan Brož a konečnou podobu výsledku dal v závěrečných minutách opět za hosty Hovorka. Nic to ale nemění na tom, že Dub důležité utkání zvládl a zvítězil 5-3.