11.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Zdíkov vyloupil Borovku

6. J. Čech , 72. V. Hovorka (p.) - 34. R. Podskalský , 52. V. Vačkář , 67. J. Pešek , 76. Z. Martan , 85. M. Halada
14

Na Borovce se hraje těžko a o víkendu se právě na toto místo vydal Zdíkov, který chtěl všechny tři body pro sebe.

Penalta a odpověď Zdíkova

Domácí navíc po šesti minutách vedli, když Švarce překonal Čech, který si střihnul pětidenní štaci ve Vimperku během zimního přestupového období. Hosté se dlouho trápili v koncovce a trápení trvalo přes půl hodinu. Poté si ale vzal míč další hráč, který prošel Vimperkem. Radek Podskalský svojí brankou navíc stanovil poločasový stav, který přinesl remízu 1-1.

Co branka, to jiný střelec

Ve druhé půli se, jako první, prosadili hosté. V 52. minutě otočil stav utkání ve prospěch Zdíkova Vačkář a navíc za dalších patnáct minut přidal třetí branku Pešek. Domácí sice dokázali poté snížit z penalty zásluhou Hovorky, ale to bylo vše. Další dvě branky Martana a Halady stanovily to, že Zdíkov zvítězil na Borovce rozdílem tří branek, neboli 5-2.

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - J. Benda [-] , V. Hovorka [-] , J. Zbořil [-] , J. Petráň [-] , R. Kliment [-] , M. Horejš [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , S. Mach [-] , A. Nahodil [-]

TJ Sokol Zdíkov
L. Švarc [-] - J. Randák [-] , M. Halada [-] , L. Kindelmann [-] - Z. Martan [-] , J. Vozandych [-] , J. Mirvald [-] , J. Pešek [-] - R. Podskalský [-] , J. Vašíček [-] , V. Vačkář [-]

ŽK: 75. A. Nahodil , 79. S. Mach , 83. V. Hovorka - 24. J. Randák , 61. J. Pešek , 70. J. Vašíček , 83. J. Mirvald .
Hráči zápasu: J. Pešek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Heinzl Václav - MIKO Ladislav (N), MARTAN Václav (N).