26.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Rokytnice roznesla jasně Myslibořice

12. Š. Vladeka , 29. Š. Vladeka (p.) , 30. I. Rygl , 33. Š. Vladeka , 39. M. Bartejs , 49. J. Syrový , 54. J. Syrový , 55. I. Rygl , 79. M. Benáček
8

Rokytnice si v posledním domácím zápase připsala vysokou výhru nad Myslibořicemi

Domácí nadělili hostům bůra

Už v 12. minutě utkání šel Rokytnice do vedení díky gólu Šimona Vladeky, který otevřel skóre na 1:0. Poté se na řadu dostala penalta, kterou Šimon Vladeka proměnil a zvýšil náskok na 2:0 ve prospěch Rokytnic. Zhruba po minutě se Ivo Rygl prosadil a přidal třetí gól pro domácí tým. Rokytnice pokračovaly v síle a ve 33. minutě přidal Šimon Vladeka svůj druhý gól, který znamenal čtvrtý gól utkání. Do přestávky ještě stihl skórovat Michal Bartejs a vytvořit tak komfortní poločasový výsledek 5:0 pro Rokytnice.

Domácí pokračovali v kanonádě

Ve druhém poločase pokračovala jednostranná převaha domácího týmu. V 49. minutě se do střelecké listiny zapsal Jan Syrový a zvýšil skóre na 6:0. O pět minut později se opět prosadil Jan Syrový, který svým druhým gólem zvyšoval náskok Rokytnice na 7:0.Ivo Rygl se v 55. minutě přidal k střelcům a zvýšil skóre na 8:0. Na konečných 9:0 upravil v 79. minutě Marek Benáček, který svým gólem definitivně rozhodl o vítězství Rokytnice.Celkově se jednalo o jednoznačný zápas, ve kterém Rokytnice předvedla výborný výkon a všechny body si zaslouženě připsala.

1. SK Rokytnice nad Rokytnou
L. Hobza [-] - I. Rygl [-] (79. M. Dufek [-] ) , M. Bartejs [-] , L. Hakl [-] , M. Štork [-] , R. Ferkl [-] (76. M. Benáček [-] ) , M. Vahila [-] (46. J. Syrový [-] ) , D. Tomek [-] (82. F. Štork [-] ) , Š. Vladeka [-] (82. M. Štork [-] ) , J. Hakl [-] , P. Svoboda [-]

TJ Myslibořice
D. Billa [-] - V. Čapoun [-] (18. T. Palát [-] ) , L. Macháček [-] , P. Vejvoda [-] , M. Čapoun [-] (81. M. Šoustal [-] ) , T. Kratochvíl [-] - J. Tůma [-] , M. Ludvík [-] , L. Macháček [-] , J. Dvořák [-] - J. Fňukal [-]

ŽK: 65. I. Rygl , 76. P. Svoboda - 40. T. Kratochvíl .
Hráči zápasu: Š. Vladeka .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - ROUPEC Tobiáš, MACHOVEC Bohumír (N).