12.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Bělá zvládla důležité utkání v Předměřicích

0

Zajímavý duel se odehrál v Předměřicích, kam zavítala poslední Bělá. Tento zápas by se dal pojmenovat jako hondba za body, neboť oboum celkům by se hodilo naplno bodovat. Nakonec Předměřice jakožto papírový favorit padl a prohrál vysokým rozdílem.

Smékal otevřel kanonádu

Utkání začalo dobrou kombinácí hostů, avšak jejich hře chyběla přesnost a tak se domácí dostávali hned z úvodu utkání do mnoha šancí z brejků. Ovšem výborný Krejčík podržel svůj tým. Skóre se měnilo až v 10. minutě, kdy pohlednou kombinaci zakončil Smékal - 0:1. Na druhé straně se opět blýskl Krejčík, avšak na samostatný nájezd Petráše již nestačil, který uklidil míč po zemi k tyči - 1:1. Domácíé si ovšem svého snížení moc nevažili, neboť o pouhou minutu se skóre opět měnilo. Po krásné akci se Smékalem se prosadil Voleman - 1:2. Za zmínku ještě stojí akce, kdy si hostující Řehořek poradil s dotírajícím obráncem u rohového praporku a nacentroval před bránu. Zde si míč zpracoval Voleman a bombou do hlavy uzemnil domácího obránce, jenž zabránil jistému gólu. Skóre po první půli zůstalo tedy 1:2.

Bělá byla při chuti

Po změně stran zůstali aktivnější hosté. Krásnou ráno rozvlnil sít opět Voleman, kterýse trefil náramně z voleje svou slabší nohou - 1:3. V 60. minutě o sobě dali vědět domácí, ale jako v předešlých případech jejich akci zhatil skvělě chytající Krejčík. Hosté chtěli svůj náskok navýšit, avšak nepřesně střílela hned trojice hráčů z hostujícího celku. V 82. minutě se gólu nakonec dočkali, akci po levé straně dostal proti noze Hynek Špringl - 1:4. Poslední tečku po gólové kanonádě si vzal na starost Řehořek, který upláchl domácí obraně a v tváří tvář dopravil míč za záda brankáře - 1:5. Bělá si tak připsala cenné tři body a odlepila se z poslední příčky v tabulce.

SK Bělá pod Bezdězem
Adam Řehořek - hráč: V prvním poločase měli domácí několik nebezpečných brejků, jinak však jsme měli utkání pod kontrolou a zaslouženě vyhráli

SK Jizera Předměřice
P. Houska [-] - K. Theuer [-] , P. Uher [-] (82. M. Novotný [-] ) , J. Rybín [-] , D. Habada [-] (57. J. Roudnický [-] ) - J. Petráš [-] , K. Prager [-] (69. T. Mňuk [-] ) , V. Práger [-] (46. J. Smolík [-] ) , R. Skalický [-] - T. Nešněra [-] (77. T. Wolf [-] ) , P. Novotný [-]

V. Krejčík [-] - A. Řehořek [-] (87. T. Dlask [-] ) , H. Špringl [-] , L. Rokos [-] , A. Voleman [-] (75. T. Kasal [-] ) , D. Vild [-] , J. Smékal [-] (62. P. Umáčený [-] ) , S. Pitloun [-] , T. Hodovanec [-] , M. Hodboď [-] , J. Barva [-]

ŽK: 38. P. Uher , 61. J. Smolík , 86. T. Wolf - 30. L. Rokos , 60. M. Hodboď .
Hráči zápasu: A. Voleman .
Místo: Předměřice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Vrabec Slávek - PAŽOUT Petr, CHRASTINA Petr.