52. J. Dubský (p.) - 77. Š. Čermák (p.)
11

Nové Syrovice si připsaly proti Hornímu Újezdu bod za remízu 1:1

V první půli branka nepadla

Nové Syrovice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Horního Újezdu. V minulém kole si Nové Syrovice odvezly z Lipníku vysokou porážku v poměru 0:4. Ani vedoucí Horní Újezd nemohl být zcela spokojen, když pouze remizovaly před vlastními fanoušky s Třebelovicemi 1:1. Na podzim se radovali z výhry 2:1 hráči Horního Újezdu. Za příjemného jarního počasí se hrál na umělé trávě ze začátku

Oba celky se prosadily jednou

Ve druhém poločase šli jako první do vedení domácí, když pokutový kop proněnil Dubský -1:0.  Hostům se naskytla stejná možnost v 77. minutě, kdy vyrovnal na konečných 1:1 Šimon Čermák. Kaňkou na zápase tak bylo vyloučení domácího Jakuba Dubského v 80. minutě .

Počet diváků: 93. Rozhodčí: KŘEN Filip - PALÍK Radek, JENERÁL Petr (N).