24.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Kostelec potvrdil roli favorita

2

Olomoucký krajský přebor nám nabídnul ve 24. kole zápas, kdy proti sobě nastoupil domácí Kostelec na Hané, který se vyhřívá na druhém místě, a Velké Losiny v roli hostů, které jsou na sedmé příčce. Podzimní střet skončil remízou 1:1, kdy Kostelec byl na vlně 4 zápasů bez porážky.

Kostelec vstoupil do zápasu na výbornou

Domácí dechem nešetřili od prvních minut a zápas měli v plné kontrole. Dlouhé chvíle se Kostelec trápil na losinské obraně a brankáři Martinu Berkovi. Velké Losiny převážně hrozili z protiútoků a pasáží, kdy měli míč na svých kopačkách. Ve 33. minutě přišla branka Jana Skalníka, na jehož zakončení byl už tenrokát Martin Berka krátký - 1:0.  Po obdržené brance se hra hostů o něco pozvedla, ale do konce poločasu se už skóre neměnilo.

Gól Velkých Losin přišel až moc pozdě

Ve druhém poločase se dění na hřišti výrazně vyrovnalo a gólových situací mnoho nebylo. Ubíhajícími minutami začaly Velké Losiny více a více útočit, aby se výsledek zápasu srovnal, ale jejich pokusy byly marné a rychlé "breaky" domácích jim dělaly problémy. Svou osmou brankou v sezóně se podruhé prosadil Jan Skalník v 88. minutě a bylo rozhodnuto - 2:0. Snížení Davida Jurky v nastavení už přišel příliš pozdě na to, aby dokázali hosté z tohoto utkání vytěžit alespoň bod - 2:1. Kostelec svou výhrou dokázal odskočit třetím Čechovicím na rozdíl dvou bodů.

TJ FC Kostelec na Hané
J. Výmola [-] - L. Grulich [-] , J. Ondroušek [-] , J. Pavlíček [-] , V. Kořenovský [-] (76. D. Škrabal [-] ) , M. Škrabal [-] , J. Skalník [-] , D. Preisler [-] , M. Lužný [-] , D. Hruban [-] (56. J. Holoubek [-] ) , K. Fajstl [-]

TJ Sokol Lázně Velké Losiny
M. Berka [-] - D. Jurka [-] , J. Barčík [-] , F. Mátl [-] , J. Zatloukal [-] , M. Šinogl [-] (70. M. Jankovič [-] ) , M. Žídek [-] (46. T. Bližňák [-] ) , O. Žák [-] , H. Hegner [-] (76. L. Hegner [-] ) , V. Simon [-] , D. Hilbert [-]

Počet diváků: 125. Rozhodčí: Trávníček Miroslav - CHLÁDEK Miroslav, MILEK Martin.