Trávníček Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lesnice - Troubelice 1:1 (1:0) 24.03. 15:00 -
Medlov - Konice 2:2 (2:2) 17.03. 15:00 -
Velké Losiny - Brodek 5:1 (1:0) 10.03. 15:30 -
Mohelnice - Bělotín 2:3 (0:1) 04.11. 14:00 -
Jestřebí - Staré Město 2:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Loštice - Troubelice 0:2 (0:0) 28.10. 14:30 -
Šternberk B - Bernartice 2:4 (0:1) 22.10. 14:30 -
Konice - Lipová 1:3 (0:0) 08.10. 15:00 -
Velké Losiny - Mohelnice 1:2 (1:2) 28.09. 16:00 -
Čechovice - Lipová 0:3 (0:1) 24.09. 15:30 -
Loštice - Lesnice 3:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Lipová - Bělotín 0:2 (0:1) 03.09. 16:00 -
Postřelmov - Bělotín 0:0 (0:0) 30.08. 17:30 -
Medlov - Litovel 7:0 (3:0) 27.08. 16:30 -
Hněvotín - Olšany 6:1 (2:0) 12.08. 17:00 -
Mikulovice - Bernartice 4:2 (1:1) 17.06. 15:00 -
Mohelnice - Velké Losiny 0:6 (0:4) 10.06. 17:00 -
Velké Losiny - Jeseník 2:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Lipová - Litovel 4:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Paseka - Troubelice 3:3 (0:0) 21.05. 15:00 -
Jeseník - Želatovice 2:0 (1:0) 17.05. 18:00 -
Kostelec - Velké Losiny 2:1 (1:0) 13.05. 14:00 -
Jestřebí - Staré Město 1:5 (1:2) 07.05. 15:00 -
Lutín - Kostelec 0:1 (0:0) 06.05. 13:30 -
Lipová - Lutín 4:0 (1:0) 30.04. 16:00 -
Jeseník - Litovel 3:0 (0:0) 26.04. 16:30 -
Velké Losiny - Rapotín 2:3 (2:1) 23.04. 16:00 -
Bohuňovice - Jeseník 0:1 (0:1) 16.04. 16:00 -
Medlov - Litovel 4:2 (0:2) 09.04. 15:30 -
Maletín - Náměšť 7:2 (4:0) 01.04. 15:30 -
Jeseník - Kostelec 2:2 (1:0) 25.03. 15:00 -
Velké Losiny - Medlov 1:1 (0:1) 12.11. 14:00 -
Jeseník - Rapotín 4:2 (3:1) 05.11. 14:00 -
Jestřebí - Úsov 4:2 (2:0) 30.10. 14:30 -
Lutín - Čechovice 0:6 (0:1) 29.10. 10:00 -
Loštice - Plumlov 1:1 (0:0) 16.10. 15:00 -
Bohuňovice - Litovel 3:1 (2:0) 09.10. 15:00 -
Brodek - Mohelnice 1:0 (0:0) 02.10. 15:00 -
Rapotín - Mohelnice 0:2 (0:0) 28.09. 16:00 -
Jeseník - Brodek 2:2 (1:1) 24.09. 15:30 -
Velké Losiny - Litovel 5:1 (1:0) 18.09. 15:30 -
Medlov - Lipová 2:2 (1:1) 04.09. 16:00 -
Konice - Mohelnice 4:2 (2:1) 27.08. 16:30 -
Vikýřovice - Ruda 1:2p. (0:0) 18.06. 17:00 -
Bludov - Libina 3:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Lutín - Velké Losiny 2:1 (2:1) 04.06. 11:00 -
Zábřeh - Bohuňovice 3:0 (2:0) 29.05. 17:00 -
Úsov - Dubicko 0:3 (0:0) 28.05. 16:00 -
Kožušany - Velká Bystřice 2:5 (1:0) 22.05. 17:00 -
Troubelice - Loštice 8:2 (2:1) 15.05. 16:30