Břřezí podle předpokladů zvítězilo v Počítkách B

16

Fotbalisté Počítek B si připsali proti Březí osmou soutěžní porážku a nadále uzavírají tabulku

Hosté dvakrát udeřili na začátku první půle

Počítky B přivítaly na svém hřišti fotbalisty Březí - Březké. Počítkám stále patří poslední příčka tabulky a navíc čekají na první soutěžní výhru. V minulém kole nestačily na rezervní tým z Radostína, kterému podlehly 3:0. Březí si naopak poradilo před vlastním publikem nad Věchnovem v poměru 2:0. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když již v 5. minutě

musel domácí gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny nejlepší střelec hostů Jiří Chlup - 0:1. V 8. minutě bylo

na straně Březí ještě veseleji, když podruhé rozvlnil domácí síť David

Dostál - 0:2. Poté už byla hra klidnější a vyrovnanější, a tak do konce

prvního poločasu se již žádná změna stavu nekonala.

Hosté si výhru pohlídali

Hned ve 48. minutě se domácí zásluhou střídajícího Jaromíra Pěšky dostali do kontaktu - 1:2. Jenže v 53. minutě si vzali hosté dvougólové vedení zpět, když se prosadil Václav Klíma - 1:3. V 61. minutě pak prakticky rozhodl o hostující výhře Pavel Jelínek - 1:4. Za domácí už jen kosmetický upravil porážku v 85. minutě kapitán Roman Halama 2:4. Počítky B se tak i po deseti odehraných kolech výhry nedočkali.

SK Transformátor Počítky B
P. Šula [-] - T. Straka [-] , P. Beneš [-] , A. Říčan [-] , M. Macky [-] - M. Dvořák [-] , J. Vavřínek [-] , L. Hocke [-] (73. L. Trojan [-] ) , J. Koudelka [-] (69. M. Kříž [-] ) - R. Halámka [-] , L. Sláma [-] (46. J. Peška [-] ) -

TJ Březí-Březské
D. Urbánek [-] - P. Jelínek [-] , M. Holánek [-] - O. Broža [-] , M. Sysel [-] , J. Jobánek [-] (46. P. Šimek [-] ) , P. Drápela [-] , J. Chlup [-] (51. J. Gruber [-] ) - V. Klíma [-] , R. Štěpánek [-] (73. M. Tomek [-] ) , D. Dostál [-]

ŽK: 57. M. Macky .
Hráči zápasu: P. Beneš - P. Jelínek .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: PORUPKA František - BEDNÁŘ Daniel (N), ŠUSTR František (N).