3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Předín jasně přehrál Koněšín

10

Fotbalisté Předína si připsali proti Koněšínu vysokou výhru 7:1.

Domácí nadělil v první půli bůra

Domácí tým vstoupil do zápasu rázně a hned ve druhé minutě vstřelil první branku, kdy po centru Hekrleho hlavou zakončoval Machovec. Ve 12. minutě přidal další branku Dohnal. Hosté byli zaskočeni a nemohli najít lék na domácí útok. V 19. minutě přidal svoji druhou branku Machovec a o 9. minut později po špatné komunikaci v obraně dokonal hattrick. Domácí si vypracovali ještě několik šancí, které ale za sebe nepustil hostující brankář. Ve 37. minutě po kombinaci z rohu Vídenský – Michálek – Vrbka přidal pátou branku domácích Vrbka.

Domácí ještě skóre navýšili

Začátek druhého poločasu byl vyrovnanější a přinesl pár šancí na obou stranách. V 55. minutě přidal branku Báňa, který z voleje trefil vyražený míč po střele Kosa. Poslední branku domácích přidal v 74. minutě Babor Dominik. V 85. minutě mohl ještě navýšit skóre Svoboda, který mířil těsně pod břevno, hostující Macháček byl pohotový a míč stačil vyrazit na břevno. V závěrečné minutě snížili hostující Nováček po nekoncentrovanosti domácí obrany a upravil tak skóre na konečných 7:1.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: S Koněšínem jsme se utkali v jarní přípravě, a tak jsme očekávali nelehký souboj. Důležitá byla naše branka hned v úvodu zápasu, kdy jsme nejspíš soupeře zaskočili. Každopádně i nás konečný výsledek zaskočil, ačkoliv jsme věřili ve výhru.