12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

22. K. Tesař , 33. M. Máca , 40. M. Kabelka , 55. M. Kabelka , 60. O. Jurka , 81. M. Kabelka , 83. M. Máca , 87. M. Máca
14

Fotbalisté Třebelovic si připsali proti Jaroměřicím povinnou výhru 8:0

Domácí o tři góly lepší

Domácí vstoupili do utkání velmi rozpačitě a hosté se dostali do několika nebezpečných zakončení. Pak už ale domácí začali přebírat aktivitu a vytvářet si brankové příležitosti. Do konce poločasu se ujaly střely Tesaře, Mácy a Kabelky a do kabin se šlo za stavu 3:0. Za zmínku ještě stojí odpískaná penalta na domácího O. Jurku, kdy se ale o faul nejednalo a Máca penaltu sportovně přihrál brankáři.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase domácí postupně navýšili skóre na 8:0, kdy Máca a Kabelka zkompletovali hattrick a jednu branku přidal O. Jurka. Na konci zápasu ještě mohli hosté upravit skóre, ale samostatný únik hostujícího útočníka vyrazil na roh brankář Krejčí.