6.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

--

--

Po vyrovnaném prvním poločase se v tom druhém ve Stašově s brankami roztrhl pytel.

0

Za velmi chladného podzimního počasí přivítal v šestém kole čtvrtý Stašov jedenácté Všeradice. Hosté v posledních dvou utkání získali 4 body, na což chtěli navázat, kdežto domácí mužstvo v předešlých dvou kolech nezískalo ani bod, a tak výhra na domácím hřišti byla více než nutná. Jen skromná návštěva přihlížela utkání řízenému rozhodčím Jiřím Krupou, jemuž na pomezních čarách pomáhali asistenti Blažek a Závora.

Prvnímu poločasu by slušela remíza.

Na poměry okresního přeboru nadstandardně připravená hrací plocha ve Stašově byla příslibem kombinačního fotbalu bez zbytečných nepřesností, jako je špatné odskočení míče. Hra se v prvním poločase přelévala z jedné strany na druhou, ale vyložených brankových příležitostí bylo jen poskromnu. Domácí hráči často stříleli zpoza hranice pokutového území, ale většina střel byla zablokována případně sražena na rohový kop. V poslední minutě prvního poločasu využil nepozornosti hostující obrany naběhnuvší si Tomáš Koželuh, který unikl ofsajdové pasti, dostal vynikající kolmou přihrávku za obranu a pravou nohou nedal brankáři nejmenší šanci. Do kabin si tak domácí odnášeli jednobrankové vedení.

V druhém poločase hosté dostali KO v podobě pěti branek.

Okamžitě po hvizdu, kterým sudí zahájil druhý poločas, ukázali domácí, kam chtějí, aby se utkání ubíralo, a branky na sebe nenechali dlouho čekat. Stašovští přidali hned dvě branky ve 49. respektive 52. minutě a od tohoto okamžiku se hrálo takřka na jednu branku. Na hostující obranu se valil jeden útok za druhý a čtveřice obránců si s nimi jen těžko věděla rady. Po nakrátko rozehraném rohovém kopu přidal Tomáš Carván čtvrtou branku, po které následovali ještě branky Jílka, který se prosadil hlavou, a Bartoše. Ten potrestal špatnou rozehrávku brankáře. Jedním z mála světlých okamžiků hostů byla branka všeradického Martina Kulhavého, který svou  brankou odvrátil pomyslného kanára a upravil na konečných 6:1.

Sestava domácích: Trpálek- Pospíšil- Kulička- Eichenmann M. (52´- Jílek)-Kroužecký- Rohlena (ŽK 54´)- Eichenmann T.- Carván T.- Koželuh- Kučera (74´- Vávra)- Bartoš

Sestava hostů:  Nájemník- Šedivec- Artl- Kácha- Krbec- Kulhavý (ŽK 84´)- Vynš- Augusta (65´ Silbernágl O.)- Jakoubek P.- Silbernágl M. (ŽK 45´)- Jakoubek Pav.

TJ Stašov
M. Trpálek [-] - T. Eichenmann [-] , O. Kulička [-] , P. Pospíšil [-] - J. Rohlena [-] , R. Kroužecký [-] , M. Eichenmann [-] (52. Z. Jílek [-] ) , T. Koželuh [-] , T. Carván [-] - P. Bartoš [-] , A. Kučera [-] (74. M. Vávra [-] )

FK Všeradice 1932
M. Nájemník [-] - P. Jakoubek [-] , M. Silbernágl [-] , P. Jakoubek [-] , M. Augusta [-] (65. O. Silbernágl [-] ) , V. Vynš [-] , M. Kulhavý [-] , J. Krbec [-] , J. Kácha [-] , J. Artl [-] , P. Šedivec [-]

ŽK: 54. J. Rohlena - 45. M. Silbernágl , 84. M. Kulhavý .
Místo: Stašov. Počet diváků: 40. Rozhodčí: KRUPA Jiří - BLAŽEK Jan, ZÁVORA Vlastimil.