9.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Rychlá branka zajistila Strunkovicím bod

14

B tým Strunkovic čekal poslední kolo souboj s B týmem z nedalekého Vlachova Březí. Očekával se vyrovnaný souboj, který měl přinést i hodně branek.

A v první minutě začala tato prognóza vycházet na výbornou, když se už po pár vteřinách prosadil domácí Jílek. Hosty branka nerozhodila a začali hrát svojí hru, která se může opřít hlavně o duo Bartůněk - Kapuscinský. Hosté bušili do obrany hostů, ale žádná ze šancí se nemohla ujmout a tak poločas skončil 1-0 pro domácí.

Bušení do obrany pokračovalo už od prvních minut také druhého poločasu, ale domácí stále držela výpomoc z áčka v brance v podobě Adam Kašpara. Ten ale nakonec také kapituloval, když v 74. minutě nedosáhl na projektil Kapuscinského, který zaslouženě srovnal stav utkání. Březí po brance ještě tlak zesílilo, ale branku už se hráčům hostujícího týmu vstřelit nepodařilo a zápas tak skončil remízou 1-1.