9.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Zápas nahoru dolů ovládla domácí Svatá Maří

25. S. Trojan (p.) , 56. T. Hošek , 73. S. Trojan , 82. V. Vondrášek - 23. V. Hovorka , 39. J. Zbořil , 90. A. Nahodil
15

Hráče Svaté Maří čekal v poslední kolem nepříjemný soupeř z Borové Lady, který konečně mohl hrát na své dva útočníky Zbořila a Hovorku, kteří kvůli karetním trestům hráli společně naposledy v zápase ve Vlachově Březí.

Zápas přinesl velice soubojový fotbal, který přinesl první branku už po třiadvaceti minutách, a prosadili se hosté, konkrétně Hovorka. Domácí ale za dvě minuty vyrovnali, když se z penaltového puntíku přesně trefil Trojan. Hosté si ale do poločasu vzali vedení zpět na svojí stranu. Ve 39. minutě se totiž prosadil i druhý člen útočného dua Borové Lady Zbořil. Poločas tedy skončil 2-1 pro hosty.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří zásluhou Hoška v 56. minutě podruhé vyrovnali. Domácí byli na koni a třetí branka byla na spadnutí. Ta přišla v 73. minutě, když se dostal k míči Trojan a podruhé v zápase prostřelil brankáře hostů Petráně. V 82. minutě to bylo navíc už 4-2 pro domácí, když se prosadil Vondášek. Hosté vsadili všechno a jednu kartu, ale dokázali už pouze snížit, po brance Nahodila. Svatá Maří tak zvítězila v těžkém zápase 4-3.

SK Svatá Maří Magdaléna
T. Winter [-] - J. Kuneš [-] , V. Topka [-] , T. Hošek [-] , J. Psutka [-] , M. Sýs [-] , V. Vondrášek [-] , T. Hubáček [-] , F. Topka [-] , S. Trojan [-] , M. Řežáb [-]

TJ Hraničář Borová Lada
J. Petráň [-] - V. Hovorka [-] , J. Zbořil [-] , M. Dvořák [-] , R. Kliment [-] , R. Kudýn [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , A. Nahodil [-] , S. Mach [-] , I. Hrazánek [-]

ŽK: 25. I. Hrazánek , 78. L. Miko .
Hráči zápasu: S. Trojan .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: BARTÁK Tomáš - CHVÁL Vlastimil (N), MIKO Ladislav (N).