8.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Šlágr kola skončil ve Zdíkově remízou

19. J. Pešek - 50. F. Topka
16

Zdíkov po těžkém utkání v Lažišti, které bohužel prohrál, čekala Svatá Maří, která šlape Zdíkovu v tabulce na paty.

Domácí Zdíkov byl od první minuty lehce lepší a už od 19. minuty se ujal i vedení, když se prosadil kapitán Pešek. Další šance už se neujaly a Zdíkov tak po poloovině hry vedl 1-0.

Druhý poločas začali zase naopak lépe hosté a i ti dokázali vstřelit branku. Na 1-1 vyrovnal v 50. minutě Topka. Zápas se dál hrál ve vysokém tempu a oba týmy měly své šance. Brankáři ale měli svůj den a dokázali všechny střely pochytat. Šlágr kola mezi Zdíkovem a Maří tak skončil remízou 1-1.

TJ Sokol Zdíkov
L. Švarc [-] - M. Halada [-] , V. Špánek [-] , Z. Daněk [-] , O. Kroupa [-] - T. Vlček [-] , Š. Kurej [-] , J. Pešek [-] , M. Vondráček [-] - J. Preněk [-] , R. Podskalský [-]

SK Svatá Maří Magdaléna
T. Winter [-] - V. Janda [-] , V. Důra [-] , M. Sýs [-] , V. Vondrášek [-] , T. Hubáček [-] , F. Topka [-] , S. Trojan [-] , D. Kavan [-] , M. Řežáb [-] , P. Sýs [-]

ŽK: 22. O. Kroupa , 53. J. Pešek , 59. T. Vlček - 23. M. Řežáb , 40. J. Psutka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: HÁŠA Richard - MARTAN Václav (N), CHVÁL Vlastimil (N).