8.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

--

Dub dokázal zásluhou Choďjuše otočit zápas proti Zbytinám

16

Zbytiny, které jako jediné zůstávali před tímto kolem na nula bodech, čekal výjezd do Duba. Ten v minulém kole nestačil v derby na Březí, ve kterém obdržel nelítostného bůra.

První poločas byli lepší domácí hráči. Chyběla ale přesnější koncovka a tak hosté po přestátém tlaku vyrovnali hru a dokázali i jednu svoji šanci využít. Ve 43. minutě poslal Zbytiny nečekaně do vedení Kazar a poločas tedy skončil 1-0 pro hosty.

Druhý poločas přinesl opět stejnou písničku, tentokrát ale Dub skóroval. V 59. minutě vyrovnal Choďjuš na 1-1. Tlak domácích sílil a hosté odolávali až do 74. minuty. Opět se k míči dostal Choďjuš a Dub tak jeho zásluhou otočil stav zápasu. Další šance už domácí využít nedokázali a i díky tomu, že hosté také neskórovali, nakonec domácí Dub zvítězil 2-1.

TJ Dub
P. Sztojka [-] - J. Tesař [-] , Š. Bartizal [-] , A. Choďjuš [-] , M. Brož [-] , D. Otradovský [-] , L. Vojta [-] , M. Kadlec [-] , L. Kukla [-] , P. Půbal [-] , M. Knopp [-]

TJ Zbytiny
T. Raczký [-] - J. Čutka [-] , P. Lebeda [-] , D. Dyba [-] , M. Švarc [-] - J. Motyčák [-] , . Hudák [-] , V. Šnajdr [-] , M. Balica [-] - P. Hábich [-] , J. Kazar [-] -

ŽK: 50. M. Muzika , 86. P. Lebeda .
Hráči zápasu: A. Choďjuš .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: DATSENKO Mykhailo - BÁRTA Pavel (N), ZLOMEK Martin (N).