7.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Svatá Maří doma nadělila Zbytinám sedmičku

14. V. Vondrášek , 15. M. Sýs , 23. S. Skalický , 24. F. Topka , 75. S. Skalický , 80. V. Hrubeš , 88. T. Winter (p.) - 66. M. Zlomek
14

Zbytiny měly, jako poslední, nulu na kontě bodů a v sobotu je čekalo utkání ve Svaté Maří, která zatím prohrála pouze jednou.

A už od první minuty měli domácí více ze hry. Navíc už ve 14. minutě dokázali i vstřelit branku zásluhou Vondráška a hned na to o minutu později zvýšil už na 2-0 Miroslav Sýs. Rychlé branky Zbytiny rozhodily a za dalších osm minut předvedli hráči hostujícího týmu dvě chyby, ze kterých těžil nejprve Skalický ve 23. minutě a Topka o minutu později.  Poločas tedy skončil 4-0 pro domácí Maří.

Druhý poločas se nesl už v mírnějším tempu a v 66. minutě dokonce dokázali hosté snížit, když se trefil Zlomek. Poté ale začali úřadovat znovu domácí a v 75. minutě vrátil domácím náskok čtyř branek svým druhým gólem Skalický.  Šestou branku přinesla hra za dalších pět minut zásluhou Hrubého a poslední branka přišla v 88. minutě, když se z penalty prosadil domácí brankář Winter, který penaltu proměnil, jako zkušený mazák. Svatá Maří tak doma zvítězila 7-1 nad Zbytinami.

SK Svatá Maří Magdaléna
T. Winter [-] - M. Sýs [-] , V. Vondrášek [-] , T. Hubáček [-] , F. Topka [-] , S. Trojan [-] , T. Hošek [-] , S. Skalický [-] , D. Kavan [-] , M. Řežáb [-] , P. Sýs [-]

TJ Zbytiny
T. Raczký [-] - E. Hána [-] , P. Lebeda [-] , P. Hábich [-] , M. Švarc [-] , K. Hettner [-] , J. Véber [-] - M. Balica [-] , J. Motyčák [-] - M. Zlomek [-] - D. Dyba [-]

Hráči zápasu: S. Skalický .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: TRNĚNÝ Jan - CHVÁL Vlastimil (N), MUZIKA Martin (N).