12.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

Suchdolu vyšel závěr zápasu a Staré Hlíně přivodil druhou prohru v řadě

72. M. Rácik , 87. D. Míka - 31. M. Benda
22
Fotbalisté Suchdola porazili ve dvanáctém kole Okresního přeboru na svém hřišti Starou Hlínu 2:1. Hosté se v první půli dostali do jednobrankového vedení, když skóroval Benda. Domácí ve druhé půli snížili po gólu Rácika, rozhodující branku vstřelil tři minuty před koncem utkání Míka. Suchdolští tak odčinili venkovní porážku a v neúplné tabulce se posunuli na šesté místo. Starohlínští prohráli podruhé za sebou a klesli až na čtvrté místo.

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
Jakub Vaněk (hráč): Věděli jsme, že zápas se Starou Hlínou bude jeden z nejtěžších za celý podzim, mají velice kvalitní tým. Navíc my jsme se na tento zápas moc nesešli, ale skvěle nás doplnili kluci z dorostu. První poločas byl vyrovnaný, bohužel jsme neproměnili pokutový kop. Hosté následně využili ztráty při naší rozehrávce a dostali se do vedení. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nemáme co ztratit. Hra byla vyrovnaná, my jsme hostující obranu trápili rychlými náběhy za obranu a po jednom takovém se nám podařilo vyrovnat skóre. Hosté hrozili hlavně po rohových kopech, které se nám dařilo bránit. Ke konci zápasu jsme vstřelili z rohového kopu gól my, zásluhou Davida Míky, který se dostal k odraženému míči, který v klidu uklidil do brány. Zbytek zápasu jsme ubránili. Jsme moc rádi, za to že tři body zůstaly doma a odčinili jsme bodovou ztrátu z Popelína.

V. Kanděra [-] - P. Vacek [-] , R. Fučík [-] , L. Novotný [-] , K. Trmal [-] , M. Březina [-] , J. Brabec [-] , M. Dunaj [-] , D. Míka [-] , J. Decker [-] , M. Durek [-]