Nedvědice bojovala, ale na bod nakonec nedosáhla.

Domácí po půli vedli

Domácí si vedení pohlídali

SK Pernštejn Nedvědice
Radek Šikola (trenér): Těžké hodnotit tento zápas pro někoho, kdo tam nebyl. Domácí nám ukázali prvních 30 minut zkušenosti z loňského krajského přeboru. Po našich individuálních chybách jsme Třebíč poslali do vedení 2:0 a to jsme si ještě dali vlastní gól… Posledních patnáct minut jsme ovšem převzali iniciativu do vlastních rukou a dokonce jsme snížili na 2:1. Druhý poločas jsme domácí přehráli jak fyzicky, tak i herně a vytvořili jsme si minimálně pět gólových šancí, bohužel bez efektu. V poslední minutě jsme inkasovali z ojedinělého rychlého protiútoku na výsledných 3:1. Za první dva mistráky jsme si ale dokázali, že můžeme hrát nebojácně s každým soupeřem v této skupině. Mužstvo je dobře připraveno jak fyzicky, tak i herně a kolektiv je pevně stmelený, což dokazuje i vysoká tréninková morálka. I přes prohru musím kluky pochválit za předvedený výkon a pevně věřím, že nyní v domácím prostředí budeme úspěšní a oslavíme první vítězství.