11.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Pohled nedal Třešti šanci

7

TJ Sokol Pohled
Z pohledu Pohledu (zaslal J. Hospodka): V 11. kole 1.A třídy jsme na domácí půdě přivítali hosty z Třeště, kteří nám podlehli jednoznačným výsledkem 5:0 (3x Slanař, Henek Jakub, Homola) a odjeli domů s prázdnou. Jak je v poslední době u domácích zápasů zvykem, tak i nyní jsme z kraje utkání převzali vedení, kdy se v 5. minutě trefil Petr Slanař, díky přesnému centru za obranu od Miloše Krčála. Naše tempo nepolevovalo a dále jsme si tvořili slibné šance, které nakonec vyústily ve vedení 2:0, kdy se ke sklepnutému míči dostal Jakub Henek a z hranice penalty se nemýlil. Ačkoliv soupeř hrál konstruktivní fotbal, nedařilo se mu vytvářet šance, ze kterých by mohl skórovat. Po přesném pasu za obranu od Tomáše Krále se ve 38. minutě ocitl v úniku na soupeřovu kasu Dan Homola, který lobem překonal gólmana a zvýšil tak naše vedení na 3:0. Do poločasu se nám podařilo vsítit ještě jednou, kdy střílený centr Davida Henka uklidil za gólmanova záda opět Petr Slanař. Do druhého poločasu jsme vstoupili chladněji, ale i přesto jsme si dokázali vytvořit pár gólových situací, ze kterých jsme mohli zvýšit naše vedení. Až v 78. minutě se to povedlo. Na konci dobře kopnutého rohu a teče Michala Sobotky stál Petr Slanař, který se ani potřetí nemýlil a zkompletoval hattrick. Stále tedy držíme domácí neporazitelnost a s 28 body vedeme tabulku před 2. Pacovem, ke kterému zavítáme v sobotu 22.10. na další mistrovské utkání. Držte palce!

J. Růžička [-] - D. Homola [-] (72. M. Krpálek [-] ) , P. Slanař [-] , L. Hospodka [-] , M. Krčál [-] , J. Henek [-] (53. K. Látera [-] ) , J. Hospodka [-] (53. K. Svoboda [-] ) , D. Henek [-] (72. M. Sobotka [-] ) , J. Eis [-] , J. Vopršal [-] (78. J. Hospodka [-] ) , T. Král [-]