4.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Po bodu pro oba týmy

59. O. Zhyhariev , 88. Z. Kopp - 24. S. Pieies (vl.) , 30. D. Galamič
5

Domácí Rozhovice přivítaly na své půdě nováčka soutěže Rváčov. Domácí do zápasu nastupovali po jedné remíze (0:0) a výhře (6:1), hosté také s jednou remízou (1:1) a prohrou (4:0).

Prvního gólu se diváci dočkali ve 24. minutě, kdy Serhii Pieies skóroval, ale do vlastní brány. 6 minut poté, ve 30. minutě se o další gól postaral Dejan Galamič. Do šaten se šlo za stavu 0:2.

Hosté se již žádného gólu nedočkali, zato domácí teď vzali osud do svých kopaček. V 59. minutě se o gól postaral Oleksandr Zhyhariev a v posledních minutách vykopl vyrovnávací gól kapitán domácích Zdeněk Kopp. Domácí tedy v posledních minutách uhájili bod a bod si také odnáší Rváčov.

Rozhovice v dalším zápase jedou ven a to do Slatiňan, Rváčov přivítá Rosice nad Labem.

Počet žlutých karet – 2:2