7.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

8. D. Klein , 13. D. Klein , 19. D. Šimon , 24. M. Zemborski , 26. D. Klein , 37. T. Trupl , 40. J. Košárek , 58. A. Rolný , 60. A. Rolný , 65. A. Rolný , 75. D. Šimon , 78. M. Rolný , 89. A. Rolný
15

Velké Heraltice vyhrály o třináct branek.

Velké Heraltice vedly o sedm branek

Heraltice přivítaly na svém trávníku mužstvo z Krnova a zcela jednoznačně ho přejely. Vraždění neviňátek začal dvěma góly po centrech z kraje Daniel Klein 2:0. Třetí branku přidal po dvaceti minutách nechytatelnou střelou Šimon – 3:0. Za pět minut využil zaváhání hostujícího brankáře Zemborski – 4:0. Pátou branku vsítil opět po chybě brankáře Genčura Daniel Klein, který završil hattrick – 5:0. Všechny branky Daniela Kleina padly víceméně stejným způsobem, když doklepával zblízka centry ze stran. Ve 37. minutě se zapsal do střelecké listiny Trupl – 6:0. Na poločasových 7:0 upravil nechytatelnou střelou k tyči Košárek.

Domácí přidali ještě šest branek

Ve druhém poločase vystřídali hosté brankáře Genčura, ale ani to příval branek do jejich sítě nezastavilo. Po poločase začal úřadovat Adam Rolný, který během sedmý minut zvyšoval třemi góly už na 10:0. Góly vstřelil Adam Rolný buď po samostatných nájezdech, nebo když nezištně proměnil centr ze strany. Čtvrthodinu před koncem po centru Košárka uklidil míč hlavou do brány Šimon – 11:0. Dvanáctou branku bezbranným hostům vsítil zkušeně Miroslav Rolný nechytatelnou střelou - 12:0. Tečku za utkáním udělal v poslední minutě krásnou nechytatelnou střelou pod víko Adam Rolný – 13:0.

Velké Heraltice jedou příští kolo do Velkých Hoštic. Krnov jede do Krásných Louček.

TJ Sokol Velké Heraltice
René Štěpán (trenér): Celkem jednoznačné utkání, přesto musím Krnov pochválit, že i za takového stavu chtěl hrát fotbal, nezabetonoval to. Bohužel se mu to stalo osudným.

FK Kofola Krnov B
Martin Lhotka (trenér): V prvníkm poločase nás moc nepodržel brankář, jdy na jehoi vrub šel čtvrtý, pátý a šestý gól. Pak už jsme bojovali jen s vlastní hlavou než se soupeřem.

P. Klein [-] - J. Košárek [-] , M. Zemborski [-] (58. M. Návrat [-] ) , A. Rolný [-] , D. Ladner [-] (46. O. Šmíd [-] ) , D. Šimon [-] , T. Trupl [-] (46. D. Zvardoň [-] ) , V. Valchař [-] , M. Rolný [-] , D. Šrek [-] (46. J. Tesař [-] ) , D. Klein [-] (46. D. Válek [-] )

M. Genčur [-] (46. J. Rolný [-] ) - D. Čevela [-] , V. Pohludka [-] , L. Zavadil [-] (46. R. Bernát [-] ) , M. Ryška [-] - T. Kolbasa [-] , V. Tomášek [-] , H. Varyš [-] , R. Vojtěšek [-] - M. Pelán [-] , A. Snokrot [-] -

ŽK: 71. D. Válek - 82. A. Snokrot .
Hráči zápasu: M. Rolný .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: MORAVEC Roman - KOLEČKÁŘ Antonín, HOLOUŠ Jan (N).