12.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

Remíza proti kvalitnímu soupeři

25

První a poslední branka na.obou stranách

Utkání začal Slavoj aktivně. V 10. min. akci po ose Podhradský - Cajz zakončoval druhý jmenovaný střelou vedle levé tyče a ve 20. min. hostující brankář Dubec jen bezmocně sledoval, kde skončí Kučerova hlavička. Měl štěstí, protože skončila vedle jeho pravé tyče. A pak už to přišlo. V 19. min. Vodáček nedal hostujícímu brankáři svou střelou šanci. Bohužel ale vedení netrvalo dlouho. Ve 28. min. jsme propadli ve středu pole a hned tři hráči hostů šli proti jedinému našemu obránci a Šťourač srovnal na 1:1. Pak ještě v 39. min. našla Vodáčkova střela z velké vzdálenosti připraveného hostujícího brankáře. Poslední šance prvního poločasu patřila ale juniorce Velkého Meziříčí, když ve 41. min. dával znovu Šťourač z dobré pozice těsně vedle pravé tyče bezmocného Koláře.

Report z tribuny od MiPo, děkujeme!

Druhý poločas bezbrankový

Na začátku druhého poločasu se ve 47. min. nepodařilo zakončení Kučerovi u pravé tyče branky hostů. V 52. min. zahrozil na druhé straně nebezpečnou střelou těsně vedle pravé tyče Koudela. V 60. min. zasáhl dobře po trestném kopu hostů brankář Kolář. V 61. min. ukázal rozhodčí Porupka , který začal utkání dobře, ale postupem doby i se svými kolegy na čarách ztrácel půdu pod nohama, červenou kartu domácímu Kořínkovi. V 73. min. neproměnil svou gólovou šanci nebezpečný Šťourač a poslední šanci Slavoje měl pak v 87. min. Cajz, skončila ale jen jeho slabou hlavičkou.

FC Slavoj Žirovnice
Roman Hřib, trenér: "Z mého pohledu jsme měli zapas rozhodnout v prvních 30 minutách, kde jsme měli možnosti. I ve druhé půli jsme po vyloučeni byli aktivnější a sahali po bodech… dali jsme i regulérní branku, která nám nebyla uznána ….Bod je pro nás málo…"

P. Kolář [-] - M. Hřebecký [-] , A. Vaš [-] , V. Kněžínek [-] , M. Kořínek [-] - M. Drápal [-] (34. J. Svoboda [-] ) , J. Vodáček [-] , V. Cajz [-] , T. Knotek [-] - V. Kučera [-] , R. Podhradský [-] (86. T. Jindra [-] )