11.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

Ledeč porazila Velké Meziříčí B

27

První poločas

Na domácím hřišti jsme přivítali velmi mladý tým rezervy Velkého Meziříčí. Přestože jde o B tým, kde může docházet k větším změnám v sestavě, potvrdila se naše očekávání ohledně stylu hry, rozestavení, i přístupu.

Během prvních dvou minut jsme museli čelit dvěma rohovým kopům. Po druhém jsme se dostali do protiútoku, avšak Filip Gramer zakončoval hlavou nad branku soupeře. V 11. minutě jsme po centru Touly chtěli prosadit opět hlavou, avšak našli jsme pouze brankáře. O minutku později nám dost zatrnulo, to když obránce Filip Gramer poslal "malou domů" ne úplně přesně, avšak brankář Bezděk se stihl přemístit. V 16. minutě se k přízemní střele dostali po naší chybě před vápnem také hosté. Slibnou příležitost si přichystal domácí Vodička o pár minut déle, avšak z přímého kopu o více jak metr netrefil. Stále jsme se snažili prosadit, avšak byly to spíše jakési pološance a náznaky. O to více zmrazeni jsme tak byli po brejku hostů, který suverénně proměnil Partl. 0:1. Na vyrovnání Matějem Vágnerem se čekalo do 34. minuty. 1:1. Do poločasu nastřelil Tomáš Žemlička tyč a byli jsme svědky několika dalších závarů v pokutových územích.

Druhý poločas

Ve druhém poločase byl na naší straně hodně aktivní Filip Radil, který však neobul střelecké kopačky, což nebylo však naštěstí zásadním problémem nebo se nám podařilo během 2 minut zvýšit na 3:1! Nejprve Martinem Chlubnou a následně Matějem Vágnerem. Situaci jsme si mohli zkomplikovat v 82. minutě, to když nás zachránil Tomáš Bezděk, který zabránil snížení skóre po jedovaté střele hostů z levé strany, kterou jsme nepokryly právě důsledně. V posledních minutách přidal "razítko" na výhru ještě Lukáš Vodička, 4:1!

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
Pavel Storož, trenér: "Jsme rádi, že se nám podařilo výsledkově prosadit před domácím publikem, a to i přesto, že jsme měli vynucené změny v sestavě."

T. Bezděk [-] - L. Vodička [-] , F. Radil [-] (87. M. Stehno [-] ) , M. Vágner [-] (78. O. Martinek [-] ) , F. Gramer [-] , S. Bezděk [-] , M. Toula [-] , M. Chlubna [-] (78. J. Stehno [-] ) , P. Pešek [-] , T. Žemlička [-] , J. Karel [-]