11.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

--

Slovan deklasoval Mýto

13

Slovan přivítal v 11. kole Mýto a od začátku byli na hřišti pouze domáci. Hráči Mýta nechali Slovan hrát a po zbytečných chybách prohrávali v poločase už 5-1. Po přestávce se výkon hostů nezlepšil a Slovan dále útočil, což vedlo k dalším čtyřem gólům. Domácí si připsali vysoké vítězství 9-1 a upevnili si první příčku. Mýto je předposlední se 7 body.

Slovan rozhodl už v prvním poločase

Slovan nenechal nic náhodě a do utkání vlétl jako uragán. Ve 2. minutě si domácí pěkně vyměnili míč a finální přihrávku ze strany zužitkoval Losiuk, který otevřel skóre utkání. Ve 22. minutě zahrával Slovan standardní situaci, balón posléze obdržel opět Losiuk a svou druhou brankou v zápase zvýšil vedení domácího týmu. Nutno říci, že hráči Mýta to soupeři dost usnadnili a kupili zbytečné individuální chyby. Ve 30. minutě se krásným sólem prezentoval Matula a následně překonal i brankáře hostů, 3-0 pro Slovan. Mýto vůbec nekladlo odpor a Slovan střílel góly dál. Ve 35. minutě ze přímého kopu z 20 metrů prosadil znovu Matula a upravil skóre na 4-0. Ve 39. minutě se prosadili i hosté, když na 4-1 snížil Končal. Ve 44. minutě už to bylo 5-1, když krásně prošel mezi hráči Dergachov. Slovan rozhodl utkání už v prvním poločase a do kabin hráči odcházeli za stavu 5-1.

Domácí pokračovali ve střílení branek

Slovan začal druhý poločas tam, kde první skončil. Dergachovovi jeden gól nestačil, a tak hned na začátku druhé půlky skóroval podruhé a zvýšil na 6-1. Poté se hra na 30 minut trochu uklidnila a diváci delší dobu branku neviděli. Domácí ovšem nevypustili závěr zápasu a vstřelili další góly. V 80. minutě se prosadil střídající Vladař a vsítil již sedmý gól Slovanu. V 86. minutě zvyšoval už na 8-1 Makkai. Demolici Mýta uzavřel V 88. minutě Vladař, jenž vstřelil svou druhou branku v zápase a zvýšil na 9-1. Slovan si po vysokém vítězství upevnil první pozici, Mýto zůstává předposlední.

SK SLOVAN Plzeň 1910
Josef Kraft, vedoucí mužstva: Dnes jsme podali výborný výkon, proměnili jsme snad všechny šance, hráli jsme celý zápas aktivně a celkově jsme měli utkání pod kontrolou od začátku do konce.

TJ Slavoj Mýto B
Milan Huml, trenér: Z našeho týmu v zápase bojovali maximálně 3-4 hráči, zbytek se na utkání úplně vykašlal. Chybělo nám nasazení, chuť hrát fotbal a absolutně zbytečnými chybami jsme soupeři několik gólů darovali. Za náš otřesný výkon se stydím. Utkání nám mimo jiné ukázalo, že máme v kabině několik hráčů, kteří tady nemají co dělat. Takhle ubohý a odfláknutý výkon jsem už dlouho neviděl a jsem z toho neskutečně naštvaný a zklamaný.

M. Feiferlík [-] - M. Koranda [-] (58. M. Kolečko [-] ) , P. Matula [-] , D. Dergachov [-] , O. Litványi [-] , M. Cigler [-] , D. Daniel [-] , D. Losiuk [-] (58. D. Vladař [-] ) , M. Janoušek [-] , I. Pinke [-] , M. Makkai [-]

M. Matouš [-] (72. A. Chowaniok [-] ) - R. Lang [-] (55. D. Mátl [-] ) , M. Lenk [-] , V. Procházka [-] , T. Vonášek [-] - J. Šmíd [-] (63. L. Chmelík [-] ) , J. Valenta [-] , P. Bejček [-] (46. L. Laštovka [-] ) , Š. Končal [-] (63. P. Nový [-] ) - M. Smíšek [-] , S. Mackovič [-]

Hráči zápasu: D. Daniel , I. Pinke , D. Dergachov .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Rada Aleš - LIŠKUTÍN Antonín, NESVADBA Karel.