11.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Strážov naplno bodoval v Pačejově

19. J. Ticháček (p.) - 7. B. Mayer , 48. B. Mayer , 53. B. Mayer
17

Strážov začal v Pačejově výborně a v 7. minutě šel do vedení po brance Mayera. Domácí srovnali v 19. minutě, kdy se z pokutového kopu prosadil Ticháček. Hned po přestávce se dvěma rychlými góly uvedl Mayer, čímž zkompletoval hattrick a potvrdil výborný individuální výkon. Strážov už výsledek 3-1 udržel a z Pačejova si odvezl všechny tři body.

První poločas nerozhodně

Strážov začal utkání lépe, více držel míč a dobře kombinoval. V 7. minutě poslal krásný centr do pokutové území Uruba, míč převzal Mayer a prudkou střelou prostřelil gólmana domácích. Reakce domácích byla rychlá. V 19. minutě se jeden z domácích hráčů střetl s hostujícím brankářem a rozhodčí vyhodnotil zákrok jako nedovolený. Pačejov dostal šanci v podobě pokutového kopu, který následně proměnil Ticháček a vyrovnal na 1-1. Strážov byl ve zbytku prvního poločasu lepším mužstvem, ale jeho snaha končila ve finální fázi, kde buď vyhořel v zakončení nebo ztroskotal na dobře hrající obraně domácích.

Mayer rozhodl o vítězství hostů

Strážovu vyšel úvod do druhého poločasu. Nejdříve ve 48. minutě tvrdě pálil Hryhorak, jeho pokus brankář zastavil, avšak balón se odrazil k volnému Mayerovi, jenž svým druhým gólem v zápasu zvýšil na 2-1. O 5 minut později hosté sehráli další rychlou akci, míč si našel znovu Mayer a brankou na 3-1 zkompletoval hattrick a potvrdil výborný individuální výkon. Strážov si hlídal dvougólově vedení a dopředu se už moc netlačil. Domácí začali hrát více aktivně a postupem času si vytvořili několik nebezpečných šancí, po jedné z nich zazvonila na brance soupeře tyč. Pačejov snižující branku nevstřelil, a tak na domácím hřišti podlehl Strážovu 1-3.

SK Kovodružstvo Strážov
Michal Chaluš, hráč: První poločas jsme začali lépe, více jsme drželi balón a vytvořili jsme si několik dobrých šancí, z nichž se nám podařilo vstřelit jednu branku. V 19. minutě dostal soupeř výhodu pokutového kopu a bohužel ji využil. My jsme do konce poločasu byli aktivnější, ale vyloženou šanci jsme si nevypracovali. Po přestávce nám vyšla hlavně úvodní desetiminutovka, kdy jsme po pěkných akcích vstřelili další dva góly a zápas rozhodli. Poté jsme si náskok hlídali a dokázali jsme ho udržet do konce zápasu.

TJ Sokol Pačejov
F. Sedláček [-] - T. Bláha [-] , F. Štěpán [-] (86. V. Havlík [-] ) , O. Štěpán [-] , D. Hradil [-] , V. Klásek [-] , J. Hlůžek [-] , J. Ticháček [-] , L. Šmrha [-] , M. Mareš [-] , M. Kubaň [-]

O. Pressl [-] - D. Kološ [-] - R. Šteiner [-] (86. J. Kalivoda [-] ) , L. Soušek [-] - I. Hryhorak [-] (87. D. Bouberle [-] ) , B. Mayer [-] (71. T. Červený [-] ) - O. Uruba [-] , J. Michel [-] , M. Chaluš [-] , J. Flodr [-] , V. Hryhorak [-] (71. J. Hosnedl [-] )

ŽK: 42. J. Franc .
Hráči zápasu: B. Mayer , O. Uruba .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: MOLNÁR Ludovít - JIROVEC Jakub (N), KREIBICH Josef (N).