11.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

--

Plasy rozhodly v Příkosicích v závěru

17

Vyrovnaný první poločas nabídl šance na obou stranách. Domácí šli ve 24. minutě do vedení po brance Forejta. Hostům se podařilo rychlá reakce a v 31. minutě vyrovnal Sudík. Druhý poločas byl hodně o bojovnosti a osobních soubojích. V 63. minutě obdržel po ostrém faulu červenou kartu hostující Beránek. Když už to vypadalo, že se mužstva rozejdou smírně, tak udeřily Plasy. V 85. minutě se prosadil Pochobradský a vystřelil svému týmu 3 body.

Vyrovnaný první poločas

Utkání bylo od úvodních minut velmi vyrovnané a k vidění byla řada soubojů o míč a boj o střed hřiště. Ve 14. minutě zajel do protihráče Pochobradský a za svůj zákrok obdržel žlutou kartu. Ve 24. minutě se po pěkné akci domácích dostal k míči Forejt a otevřel skóre utkání. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, ve 31. minutě sehrály Plasy rychlou akci, na jejímž konci stál Sudík, který přesným zakončením vyrovnal na 1-1. Ve 34. minutě obdržel střelec vyrovnávacího gólu žlutou kartu za tvrdší faul. O minutu později se žlutilo znovu, když zfauloval jednoho z domácích hráčů Beránek. Ve 41. minutě střídal z důvodu zranění hostující Kroupa a na jeho místo nastoupil Hořejší. První poločas skončil nerozhodně 1-1.

Pochobradský vystřelil Plasům 3 body

V druhé půlce hra probíhala ve stejném duchu. Oba týmy hodně bojovaly a zároveň si nic nedarovaly, což v další 45 minutovce přineslo několik žlutých karet. V 63. minutě už rozhodčí vytáhl kartu červenou, jelikož se hostující Beránek provinil dalším nedovoleným faulem, za který obdržel druhou žlutou kartu a svůj tým oslabil. Domácí měli vzápětí několik slibných příležitostí, ale branku nevstřelili. Když už to vypadalo, že zápas nebude mít vítěze, tak udeřili nečekaně hosté. V 85. minutě si dobrou pozici našel Pochobradský a pěkným zakončením poslal Plasy do vedení. Příkosice se ještě snažily se zápasem něco udělat, ale jejich útočné pokusy úspěch neslavily. Plasy vyhrály v Příkosicích 2-1 a vyhrály druhý zápas v řadě.

TJ Sokol Plasy
Jiří Lauko, trenér: V Příkosicích se hraje vždy špatně, protože na menším hřišti jsou domácí velice nepříjemný soupeř, ale to jsme očekávali, a proto náš výkon byl bojovný s velkým nasazením. Za předvedený výkon chci našim klukům moc poděkovat. Mrzí mě zbytečné vyloučení našeho hráče, který to pocítí u pokladníka.