12.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Debakl v Lysá! Posílená rezerva Vlašimi veze tři body

43. M. Brabec (p.) - 21. A. Toula , 34. L. Janda , 39. M. Ugwu , 41. M. Ugwu , 46. M. Ugwu , 56. M. Ugwu , 66. A. Toula
10

Zraněními zúžená rezerva Vlašimi, která v minulém kole přejela Čelákovice rozdílem sedmi branek tentokrát zavítala do Lysé nad Labem, kde sehrála utkání 12. kola středočeské 1.A třídy sk. B.

Pětibranková smršť

Langhamer, Janda, Ugwu, Toula a Lehovec. Tak zní pětice jmen, která posilnila rezervu Vlašimi ve víkendovém zápase v Lysé. Právě tito hráči druholigového A-týmu dělali velký a patrný rozdíl.

Na úvodní branku jsme dlouho nečekali, ve 21. minutě se prosadil Toula a poslal hosty do vedení. Hned ve 34. minutě přidal druhou branku utkání Janda a vypadalo to na debakl. Ve 39. minutě se prosadil Ugwu a rozdíl byl již tříbrankový. Stav 3:0 trval ale pouhé 2 minuty, jelikož hned v zápětí Ugwu vstřelil další branku, 4:0.

Ve 43. minutě přišla naděje pro domácí v podobě penaltového kopu, který proměnil sám hrající kapitán Matěj Brabec a zakončil listinu střelců pro první pětačtyřicetiminutovku.

.

Dohrávka

Do druhé půle moc změn nepřišlo a hosté pokračovalu stále ve své dominanci, kterou hned pár desítek sekund od úvodního hvizdu spečetil Ugwu a zdálo se býti rozhodnuto.

Výborně hrající Ugwu ale neměl dost a o 10 minut později přidal v pořadil již 4. branku a zvýšil skóre na 6:1.

Běžela 66. minuta, kdy se do šance dostal Toula a vstřelil již sedmou branku Vlašimi, která ale byla také tou podzimní a posledních 24 minut se zápas už spíše dohrával a 3 body putují do Vlašimi.

FK Slovan Lysá
Matěj Brabec: Rozdíl fotbalové kvality byl fatální. Navíc dvě branky jsme dostali po jasných ofsajdech. Dvacet minut jsme se drželi a měli první gólovku, kterou jsme neproměnili a soupeř naopak produktivní byl. Celkově jsme dnes v této sestavě na soupeře neměli, musíme nutně zabrat za týden v Býchorech.

FC Sellier & Bellot Vlašim B
Miroslav Kopecký: Celý zápas byl jednoznačná záležitost. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Jsem rád, že se nikdo nezranil, jelikož hráči hostů byli hodně naštvaní, ale pomoc jsme potřebovali, kvůli velké marodce.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: VOLENEC Jiří - PIPEK Šimon, CHALUPA Martin.