2.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2015-2016

Derby dvou týmů vyšlo senzačně pro domácí

0

Výsledek utkání neodpovídá celkové hře obou týmů.

Úspěšné brejkové situace

Hosté přijeli do Košíků získat tři body. V prvním poločase hosté více drželi míč než domácí. Ti naopak spoléhali na nebezpečné brejky. Hosté bohužel nebyli dostatečně kreativní při vytváření brankových příležitostí, což soupeř potrestal vstřelením tří branek do poločasu.

Další poločasová kanonáda domácích

V druhém poločase došlo u hostů ke střídání s cílem zabojovat o výsledek. Bohužel hosté udělali krátce po vstupu na hřiště velikou chybu v obraně a soupeř je potrestal 4 brankou. Od toho okamžiku bylo na hřišti už jenom jedno mužstvo, které si s hosty dělalo co chtělo. Konečný výsledek 7:1 je ještě milosrdný.

TJ Košíky
A. Ondruch [-] - M. Přílučík [-] , M. Večeřa [-] , P. Silný [-] , J. Poháněl [-] , J. Kaštánek [-] (85. V. Kaštánek [-] ) , J. Fedor [-] (73. Z. Janováč [-] ) , M. Ovsík [-] (11. L. Večeřa [-] ) , K. Poháněl [-] (65. P. Vojtek [-] ) , Z. Šlechta [-] , Z. Bémer [-]

TJ Traplice
M. Konečný [-] - T. Michalec [-] , R. Gelien [-] , R. Kotyza [-] (65. M. Bičán [-] ) - L. Blecha [-] (46. A. Trávníček [-] ) , T. Kolinský [-] , V. Trávníček [-] , P. Štefka [-] - R. Beneš [-] (55. O. Polách [-] ) , O. Čevela [-] , D. Dostál [-]

Hráči zápasu: M. Večeřa - O. Čevela .
Místo: Košíky. Rozhodčí: Bednář Roman - KRAJČOVIČ Štefan (N), OBDRŽÁLEK Roman (N).