6.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Drslavice si poradily s Havřicemi a jsou doma bez ztráty bodu

0

Hosté byli agresivnější. Dvakrát v utkání vedli. Nakonec však odjeli bez bodu, když se Drslavicím povedl závěr utkání, ve kterém vstřelily dvě branky, které určily, že všechny tři bodu získají právě domácí

Pět branek v prvním poločase a náskok Havřic

V derby, které se hrálo po pěti letech začali lépe hosté, kteří svou agresivní hrou zaskočili domácí. Postupem času se ale hra začala vyrovnávat. Po vynuceném střídání Mikulince to ale byli opět Havřice, které měly více ze hry. Ale pěkně postupně. Vše podstatné se odehrálo během dvaceti minut první půle. Hosté se ujali vedení v 15.minutě, kdy se prosadil Roman Buráň. Hned za dvé minuty však domácí dokázali srovnat. To se trefil z pokutového kopu Ivo Machálek. Ve 24.minutě už domácí vedli. Jan Machálek byl autorem branky na 2:1. kdo si myslel, že se hra ukklidní, ten se mýlil. Stejně jako domácím, tak i hostům se povedl obrat. Ve 29.minutě se prosadil Tomáše Rachůnek, kterého následoval ve 35.minutě Radek Slavětínský. A tak se do kabin odcházelo za stavu 2:3.

Drslavicím se povedl závěr

Ve druhé půli se domácí snažili o vyrovnání, ale do vážnějších šancí je hostující obrana nepustila. Když už se zdálo, že si Havřice odvezou všechny body, tak hostující stoper udělal dva kiksy a domácí Tomáš Vidrman v 88.minutě a v 92.minutě Miroslav Šrámek rozhodli, že všechny body zůstanou doma. Kaňkou utkání byli dvě červené karty na obou stranách. Za hosty Rachůnek za strčení protihráče v přerušené hře a domácí Machálek vo za dvě žluté karty. Zápas se musel před skvělou diváckou kulisou líbit.

TJ Drslavice
M. Hroch [-] - T. Kňazeje [-] , R. Mikulinec [-] (31. L. Pijáček [-] ) , M. Vystrčil [-] , J. Machálek [-] , R. Máčala [-] , M. Orlovský [-] , I. Machálek [-] , T. Vidrman [-] , M. Šrámek [-] , V. Hroch [-]

TJ TATRAN Havřice
T. Rachůnek [-] - M. Uherek [-] (46. M. Maršálek [-] ) , Z. Franc [-] , P. Masařík [-] , S. Josefík [-] , R. Slavětinský [-] , M. Rachůnek [-] , T. Crla [-] (70. M. Bania [-] ) , R. Buráň [-] , M. Klusák [-] (86. M. Moštek [-] ) , T. Rachůnek [-]

Hráči zápasu: J. Machálek - T. Rachůnek .
Místo: Drslavice. Počet diváků: 200. Rozhodčí: Houdek Jan - SÍPEK Martin, STŘELEC Adam (N).