25.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

Novosedly si v domácí derniéře poradily s Kunžakem

9. J. Mazanec , 63. E. Vohák , 65. E. Vohák , 81. D. Kroupa , 90. D. Kroupa - 38. M. Novák , 41. F. Fáber , 64. T. Mašek
17

Svůj poslední domácí zápas v letošní sezoně fotbalisté Novosedel zvládli. Proti Kunžaku padalo hodně branek a nakonec ho přestříleli 5:3. O zisku tří bodů rozhodli domácí až ke konci druhé půle díky dvěma brankám Daniela Kroupy. Další přesné zásahy přidali Mazanec a Vohák. Za hosty se trefili Novák, Fáber a Mašek.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš: Zápas jsme začali velice dobře, kdy šel sám na bránu Josef Mazanec a trefil se k bližší tyči. Pak neproměnil další samostatný nájezd Vohák a těsně před přestávkou nám dali hosté dvě branky po nedůrazech v obraně. Když jsme horko těžko srovnali, tak za minutu jsme znovu prohrávali, tentokrát 2:3. Poté šel opět Vohák sám na branku a srovnal na 3:3. Deset minut před koncem otočil skóre Kroupa po samostatné akci. Vítězství 5:3 potvrdil v nastaveném čase opět Kroupa, který se trefil do téměř prázdné brány po nádherné akci Pepy Mazance. Kluky musím pochválit, že dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející skore zápasu. Někteří kluci dohrávali zápas se zraněním a na pokraji sil a za to jim dík. Dnes vynikali Mazanec a Kroupa, na druhé straně byl nejlepším hráčem jednoznačně František Fáber. Doma, když se sejdeme, tak můžeme hrát téměř s kýmkoliv, se sestavou na venkovní zápasy je to poněkud horší.

M. Malý [-] - J. Kypta [-] , P. Kreim [-] , R. Poborský [-] , J. Marsa [-] - D. Kroupa [-] , J. Mazanec [-] , O. Šrom [-] , P. Zeman [-] - E. Vohák [-] , P. Hrubý [-]