18.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

Stará Hlína zvládla tradiční utkání s Novosedly, rozhodl Marek

23. V. Marek
19

Stará Hlína zvítězila v 18. kole Okresního přeboru ve sledovaném klání nad Novosedly 1:0. O jedinou branku zápasu se ve 23. minutě postaral domácí Václav Marek. Zápas na stadionu Staré Hlíny sledovalo přes sto fanoušků.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš (předseda): První poločas byli lepší domácí, kdy se také po pěkné akci ujali golem Marka vedení. My jsme měli šanci v podobě střely Kypty, který skoro z 30 metrů trefil břevno. Jednu velkou šanci měli ještě domácí těsně před odchodem do šaten. Prvních patnáct minut druhého poločasu jsme byli lepší my, ale bez golového vyjádření. Pak se hra vyrovnala a útoky se střídali na obou stranách. Posledních deset minut se vytáhl dopředu kapitán Poborský a vzadu jsme hráli jen na tři obránce, z toho také pramenily šance domácích, kdy minimálně dvakrát mohli vstřelit pojišťující branku. Na naší straně měl šanci Mazanec, ale střelu po jeho průniku Žižka chytil. Největší šanci měl pět minut před koncem Poborský, který si ve velkém vápně našel propadnutý balon, ale jeho slabší střelu golman domácích chytil. Myslím ,že derby se muselo líbit, domácí byli lepší na míči, my jsme hrozili z protiútoků. Kluky musím pochválit, protože i v jedenácti jsme byli domácím zdatným soupeřem a i přesto , že na konci už docházely síly, jsme šli na krev a chtěli jsme vyrovnat. Před pěknou diváckou návštěvou, ke které přispěli i naši fanoušci, řídil utkání divizní rozhodčí Lovětínský.

FK Stará Hlína
P. Žižka [-] - R. Jičínský [-] , J. Meškan [-] , D. Širhal [-] , P. Šauer [-] - R. Chmátal [-] , M. Šauer [-] , M. Pfeifer [-] , M. Vonka [-] - J. Hrbek [-] , V. Marek [-]

M. Malý [-] - J. Kypta [-] , P. Kreim [-] , R. Poborský [-] , D. Kroupa [-] , J. Marsa [-] - J. Mazanec [-] , M. Hladílek [-] , J. Paluška [-] - O. Šrom [-] , P. Hrubý [-]

ŽK: 27. J. Meškan , 49. R. Chmátal - 25. J. Mazanec .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: Lovětínský Daniel - BARTYZAL Vlastimil, BROŽ Miroslav.