3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Prostřední Bečva rozdrtila Jablůnku

0

Jablůnka ve třetím kole hostila na svém trávníku Prostřední Bečvu. Domácí chtěli potvrdit dobrou formu z úvodních dvou kol, ve kterých získali plný počet šesti bodů s celkovým skóre 4:0. To hosté po výhře s Francovou Lhotou chtěli získat další tři body do tabulky.

První půle skončila nerozhodně

Jablůnka hned od úvodu nastoupila bez své nové posily, brankáře Viktora Koleníka, který si přivodil zranění. Do utkání tak musel nastoupit veterán Jan Kamas. Domácí byli od úvodu mírně lepším celkem, hosté se rozehřívali a dostávali do tempa opravdu pomalu. Z letargie domácí fanoušky vyvedla až dělovka Jakuba Ondryáše z 18. minuty, která se zatřepotala v síti – 0:1. Prostřední Bečva však po vstřeleném gólu stále hrála pod hranicí svých možností, čehož domácí dokázali využít. Po rohovém kopu se ve 29. minutě trefil Lukáš Čůma – 1:1. Do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu.

Zlepšený výkon hostí přinesl čtyři góly

Druhá půle byla o něčem jiném. Hostující trenér Jurajda pravděpodobně svým svěřencům v šatně vyčinil, protože Bečva úplně převzala taktovku hry. Aktivní hra přinesla ovoce hned v 52. minutě, kdy se prosadil Jakub Vašut, který tak dostal své mužstvo poprvé do vedení – 1:2. Domácí se po druhé obdržené brance vydali do útoku, jenže zapomínali na zadní vrátka, čehož hosté perfektně dokázali využít. V 61. minutě se podruhé v zápase zapsal do střeleckých statistik Jakub Ondryáš, kterého o deset minut později napodobil Patrik Kubáň – 1:4. Pověstného bůra hosté dovršili v 88. minutě, když po pěkné individuální akci rozvlnil síť stoper Rostislav Balejík – 1:5. Jablůnka tak nedokázala navázat na úvodní dvě kola a s Prostřední Bečvou prohrála vysoko 1:5.