16.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Rejšice stále čekají na svou první výhru

66. D. Váňa - 57. M. Sabol (p.) , 78. A. Knobloch
1

V prvním jarním kole Rejšice přivítaly nedaleké Mn.Hradiště na své půdě a konečně chtějí bodovat naplno.

Bezbrankový první poločas

Začátek byl od obou týmu velmi nervózní a opatrný, ale s postupem času ukázalo Hradiště svou kvalitu a chtělo více hrát fotbal než domácí. Největší šanci prvního dějství měli hosté, kterou nevyužili.

Knobloch rozhodl kam poputují 3 body

Ve druhém poločase se už množství šancí zvýšilo. Po faulu domácích zahrávali pokutový kop hosté, který s klidem proměnil Sabol. Vyrovnávací branka přišla po chybě gólmana Vrány a novic v rejšickém dresu Váňa srovnal stav. Trenér Kohout měl šťastnou ruku při střídání, když na hřiště poslal Charváta, který po pár minutách na hřišti přešel přes obránce a připravil míč Knoblochovi, který orámoval svůj první debut za Hradiště vítězným gólem.