17.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Skuteč navazuje na vítěznou šňůru

2

V dalším zápasu 17. kola přivítali domácí, Horní Jelení, na svém trávníku dosud neporaženou Skuteč.

Hosté do zápasu vstupovali s ambicemi na výhru a získat tak pro sebe další 3 body do tabulky. Úvod utkání byl vyrovnaný, kdy v určitých částech měli domácí navrch. Skuteč ale i tento stav dokázal obrátit k obrazu svému a po převaze domácích si hosté hru načetli a mohli tak udeřit. První šance přišla v 15. minutě, kdy Petr Felkl vypálil na bránu, ale míč neskončil za zády domácího gólmana Jakuba Simona. To ale Petra nemuselo vůbec trápit, protože ve 22. minutě našel ve vápně Lukáše Netolického, který na dvakrát dopravil míč do sítě domácích. S klidem do šaten poslal Skuteč Václav Talácko, který po individuální akci ve 44. minutě, kdy obešel i brankáře, dostal míč za záda gólmana. Po prvním poločase tak oba týmy odcházely do šaten za stavu 0:2.

Druhá půle se nesla v duchu konce první poloviny. Ve 48. minutě skóroval Marek Čermák, 0:3. V tuto chvíli bylo o osudu utkání rozhodnuto. Skuteč si chystala střídání, ale než ho stihla realizovat, tak Petr Felkl našel podruhé v 53. minutě Lukáše Netolického, který si tak připsal druhý gól. Od této chvíle Skuteč prostřídala celou svou lavičku. Hosté si i nadále vytvářeli příležitosti, ale gól již nepadl.

Skuteč tak vyhrála svůj čtvrtý zápas v řadě a s odstupem 9 bodů od Prosetína je na prvním místě. Horní Jelení si bod nepřipisuje a s 26 body je v tabulce na 7. místě

FK Junior Skuteč
Hosté: S výsledkem i předvedenou hrou panuje spokojenost. Za týden nás čeká domácí utkání s ve formě hrajícími Rozhovicemi.

AFK Horní Jelení
J. Simon [-] - T. Michálek [-] (46. O. Maixner [-] ) , M. Seidenglanz [-] (34. M. Horáček [-] ) , T. Motyčka [-] , J. Novotný [-] , J. Cach [-] , L. Klusák [-] , L. Zbudil [-] , P. Plžik [-] , T. Dušek [-] , J. Čermák [-]

F. Vamberský [-] (71. J. Janeček [-] ) - L. Naď [-] , T. Kopecký [-] , M. Čermák [-] (63. J. Pekař [-] ) , V. Talácko [-] , D. Zach [-] (59. F. Kubík [-] ) , L. Netolický [-] , P. Felkl [-] (79. M. Horáček [-] ) , F. Odstrčil [-] (71. L. Pavlík [-] ) , R. Kozák [-] , P. Vymetal [-]

ŽK: 74. J. Čermák - 52. V. Talácko .
Místo: Horní Jelení. Počet diváků: 170. Rozhodčí: Kolbaba Pavel - PECINA Zdeněk, FLÍDR Jan.