26.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. A, 2021-2022

O výhře Rozhovic rozhodl jeden hráč

1

Domácí si odváží díky zásluze Zdeňka Koppa touženou výhru.

1. poločas

Hned ve 3. minutě se o gól postaral Zdeněk Kopp. Výborný začátek zápasu. Hosté pak ve 26. minutě srovnali díky Petrovi Řezníčkovi a stav byl nerozhodný – 1:1. Ve 28. minutě dostal žlutou kartu hráč Kameniček Josef Lukášek a za deset minut posléze dostal žlutou kartu kapitán Kameniček Josef Nekvinda. Domácí se žlutými kartami nezůstali pozadu, kdy v poslední minutě 1. poločasu vyfasoval Martin Kopecký kartu. Oba týmy tak odcházely do kabin za nerozhodného stavu.

2. poločas

Hosté samozřejmě chtěli vyhrát a získat tak nějaké body, ale nenašli lék na domácí tým ani když vystřídali 4 hráče. Naopak domácí, respektive Zdeněk Kopp, vystřelil v 78. minutě Rozhovicím výhru a domácí tak skvěle nastarovali jarní část sezóny.

Zdroj obrázků: fanpage SK Rozhovice

SK Rozhovice
M. Barva [-] - O. Pilný [-] , M. Netáhlo [-] , F. Novák [-] (61. J. Holý [-] ) , J. Mudruňka [-] (72. Š. Kramařík [-] ) , M. Holub [-] , Z. Kopp [-] , M. Kopecký [-] , M. Tomčík [-] , D. Dvořák [-] , S. Pieies [-]

FK Kameničky
M. Severýn [-] - P. Řezníček [-] , Z. Hloušek [-] , T. Bureš [-] (84. M. Bureš [-] ) , L. Řezníček [-] (88. D. Pekař [-] ) , P. Adámek [-] (72. J. Vařečka [-] ) , T. Rybička [-] (60. M. Hrabčuk [-] ) , J. Nekvinda [-] , P. Sádovský [-] , M. Vamberský [-] , J. Lukášek [-]

ŽK: 45. M. Kopecký - 28. J. Lukášek , 38. J. Nekvinda .
Místo: Rozhovice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Morávek David - RÁZEK Stanislav, ŠTANCEL Miroslav.