18.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Smírný zápas

3

Utkali se Sk Třeboradice a AFK Slavoj Podolí. Kaźdý celek dal po gólu.

Jednalo se o zápas jarní části, 18.kola pražského přeboru. Odehrál se, v nedělním odpoledni 27.3. 2022. Zápas byl vyrovnaný.

V prvním poločase mírně převládala hra hostů. Podařil se dlouhý výkop od hostů, domácí hráče vykombinovali a dva šli na brankáře a v 10. minutě skóroval J.Jeník, k tyči. A stav byl tak 0:1.

Ale ve druhé polovině hry vládli domácí.  V 51.minutě vyrovnal R.Klouček. Gól byl ukázkový, dlouhý balón do vápna a míč padl k tyči. A tak díky střelcům Jeníka a Kloučka skončilo utkání remízou. A to 1:1.

Třeboradice hrají za týden 19.kolo s Přední Kopaninou a to venku a Slavoj Podolí hraje doma s Újezdem nad Lesy.

SK Třeboradice
Novák: Dali jsme ukázkový gól, dlouhý balón do vápna a pak do brány po zemi, k tyči. Protihráč dal téź 1 gól a tak jsme se rozešli smírně. Nejlepším hráčem byl útočník Radek Klouček a obránce David Hruška.

J. Kundrát [-] - M. Svoboda [-] , D. Hruška [-] , E. Chaloupka [-] , P. Červenka [-] - J. Šťovíček [-] (46. F. Hruška [-] ) , J. Hájek [-] , R. Klouček [-] , P. Viktorin [-] , Z. Ciolek [-] (46. M. Jung [-] ) - V. Polívka [-]