18.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Mírná výhra hostů

3
V utkání se střetly celky FC Zličín-FK Dukla Jižní Město.

Jednalo se o zápas jarní části, 18.kola pražského přeboru. Odehrál se, v sobotním dopoledni 26.3. 2022.

Utkání bylo po celý čas zápasu mírně pod tlakem hostujícího celku.

V první půlce převládala hra domácích. a skončila 1:0. Zásluhou borce M.Kohouta v 23.minutě. Byl jak kreslený, z trestního kopu přesná přihrávka a střela do prázdné brány.

Ve druhé polovině hry tlak hostujícících se zvýšil a měli více fyzických sil. Výsledkem byl gól v 48. minutě, který vsítil O.Kotlík. Byl fantastický, z přímého kopu. V 56.minutě skóroval D.Farkaš a dostal tak hosty do vedení. Gól vznikl z rychlého brejku Kotlíka a Farkaše. V 58.minutě reagoval opět domácí tým a srovnal opět zásluhou M.Kohouta. Střela padla na zadní tyč. A nakonec za hostující celek skóroval v 60.minutě M.Petrík. Gól padl z odraženého míče, rovnou z oleje. A tak Dukla Jižní Město vyhrála na hřišti soupeře 2:3.

FC Zličín bude 19. kolo hrát opět doma se Slavojí Vyšehrad a celek FK Dukla Jižní Město doma s Uhelnými Sklady.

FC Zličín
Muller: První gól byl po trestném kopu, 2. padl k zadní tyči. Škoda, že jsme aspoń nesrovnali. Nejlepším hráčem byl Martin Kohout.

FK Dukla Jižní Město
Světlík Josef: První gól byl fantastický z přímého kopu. Druhý jsme dali po brejku Kotlíka a Farkaše. Třetí byl z odraženého míče a to z oleje. Nejlepším hráčem byl Ondřej Kotlík, hraje post útočníka.