18.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Drtivá porážka domácích

11. J. Hynek , 24. M. Borek , 52. M. Gračko , 53. M. Gračko , 64. S. Kodr (vl.) , 72. J. Brom , 80. M. Gračko , 82. M. Bláha
3
V utkání se střetly celky Újezd nad Lesy a Sokol Kolovraty. Jednalo se o povinné vítězství hostů.

Jednalo se o zápas jarní části, 18.kola pražského přeboru. Odehrál se, v nedělním odpoledni 27.3. 2022.

V první půlce převládala hra hostů. V 11.minutě skóroval za hosty J.Hynek a ve 24.minutě M.Borek a pak padaly góly pouze do brány domácích. Kolovraty se trápily v koncovce. Stav po 1. půli 0:2.

Ve druhé polovině hry tlak se velice zvýšil a měli více fyzických sil. Hosté byli přesnější a efektivnější. Góly padaly v rozmezí 5-10 min až do konce zápasu. Od 3. gólu to domácí vzdali. Góly za hosty dali postupně: M.Gračko a to hned 3x, J.Brom, M.Bláha a S.Kodr si dal vlastní gól. Lukáš Kalenda byl zraněný. Celkový stav utkání tak byl 0:8.

Újezd nad Lesy bude 19. kolo hrát venku se Slavoj Podolí  a celek Sokol Kolovraty s Admirou a to doma.

Sokol Kolovraty
Slezáček: Šlo o povinné vítězství. V první půlce jsme měli problémy s koncovkou. V 2. půli jsme se o hodně zlepšili. Byli jsme přesnější a efektivnější.Kaňkou je zranění Lukáše Kalendy. Nejlepší hráč Gračko Michal.