17.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

2

Bezbrankové utkání.

Olympia Radotín skončil v podzimní části na 11.místě a Zličín na místě 10.

1.polovina hry

Jednalo se o 1.zápas jarní části, 17.kola pražského přeboru. Odehrál se, v sobotním odpoledni 19.3. 2022. Zápas byl bez patřičného koření  a celou dobu bez jediného gólu.

Utkání Olympia Radotín-Zličín působilo spíše nudně. Kanonýři obou celků v tomto zápase neuspěli.

První poločas poločas byl vyrovnaný, stav byl 0:0. Šance na obouch stranách byly, ale ne tutové.

2.polovina hry

Ale ve druhé polovině hry vládli domácí.  Gól tedy nepadl a oba celky se rozešly smírně. A diváci se poměrně nudili.

Výkon rozhodčího byl výborný, posuzoval korektně.

V utkání byla udělena pouze 1 žlutá karta.

Zápas sledovalo 50 diváků.

Svěřenci trenéra davida Drahokoupila hrají za týden 18.kolo s Uhelnými sklady a to venku a Zličín hraje doma s Duklou JM.

FC Zličín
Jaroslav Louda: Zápas byl vyrovnaný, bez tutovek, jednalo se o klasický první zápas jarní části. Odbojovaný zápas. Rozhodčí byl výborný, vše pískal, jak měl.