17.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Gól v poslední chvíli

90. J. Hynek
2
V utkání padl pouze jeden gól a to v 2. půli. A to v poslední minutě. Sokol Kolovraty skončil v podzimní části pražského přeboru na 6.místě a Sk Třeboradice na místě 13.

1.polovina hry

Jednalo se o 1.zápas jarní části, 17.kola pražského přeboru. Odehrál se, v nedělním dopoledni 20.3. 2022.

Utkání bylo po celý čas zápasu bylo únavné pro diváka, skoro žádné akce.

První poločas poločas byl vyrovnaný a skončil 0:0. Domácí měli většinou míč, snažili se napadat protivníka, ale vážně jej neohrozili. Vyložené akce na branku se nevyskytli ani u jednoho celku. Byl vítr a bral míč.

2.polovina hry

Ve druhé polovině hry tlak hostujícících se mírně zvýšil. Ale hostující Farkaš měl chvilku před koncem utkání míč ve vyložené pozici, ale ukopl si ho. A tak v 90. minutě padl jediný góĺ zápasu do sítě hostů. Hynek vybojoval balón, udělal kličku  a vystřelil a z této jediné akce, vznikl gól.

Výkon rozhodčího byl v mezích dané soutěže.

V utkání byli rozdány 2 žluté karty.

Zápas sledovalo 60 diváků.

Sokol Kolovraty bude 18. kolo hrát venku s Újezdem nad Lesy a celek Sk Třeboradice doma se Slavojí.

Sokol Kolovraty
Slezáček: Z web klubu - zápas byl pro diváky nudný, bez kloudných akcí. Pouze Farkaš nedal před koncem zápasu vyloženou situaci a tak jsme gól dali my. Pozitivem je určitě vítězný vstup do jara. Nejlepší hráč Jiří Hynek.

V. Kudrna [-] - M. Hejno [-] , T. Kuchta [-] , R. Ráža [-] , T. Vejr [-] , M. Borek [-] , J. Hynek [-] , L. Kalenda [-] (72. D. Hájek [-] ) , M. Gračko [-] (89. [-] ) , M. Votřel [-] , O. Žitný [-]