17.kolo, Pražský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Jednoznačné vítězství hostujícího celku

2
Zápas byl bohatý na góly a to díky hostujícímu celku. Slavoj Podolí skončil v podzimní části na 12.místě a Motorlet na místě 4.

Jednalo se o 1.zápas jarní části, 17.kola pražského přeboru. Odehrál se, v sobotním dopoledni 19.3. 2022.

Utkání bylo po celý čas zápasu pod tlakem hostujícího celku. Bylo gólově nadprůměrné a to ve prospěch Motorletu.Fanoušci tohoto celku byli nadšení a měli se na co dívat.

První poločas poločas byl pod tlakem Motorletu, stav skončil 0:2, když góly vsítil v 16. minutě M.Jánský a v 39. minutě P.Václavík, po hrubé chybě domácích. Hosté byli na akce rychlejší. A též technicky zdatnější.

Ve druhé polovině hry tlak hostujícících trochu polevil, jen potvrdili své vítězství dalším gólem a to v 81. minutě. O gól se zasloužil opět střelec P.Václavík.

Motorlet nutno podotknout podržel brankář Michálek, chytil i penaltu. A měl výborné zákroky.

Výkon rozhodčího byl velmi dobrý.

V utkání byli rozdáno 6 žlutých karet.

Zápas sledovalo 80 diváků.

Svěřenci trenéra Jana Rajnocha Motorlet budou 18.kolo hrát s celkem Přední Kopanina a celek Slavoj Podolí bude hrát sTřeboradicemi.

Autor článku: Josef CHAMULA

FK Motorlet Praha B
Damjanov: Prohra domácích, nebyla tak jednoznačná, jen jsme byli technicky na tom lépe, byli jsme rychlejší a podržel nás brankář. Chytil v první půli penaltu. Byl malinko vítr. Rozhodčí pískal velmi dobře. Nejlepší hráči byli dva a to M.Michálek a P.Václavík.